Reklama

Zwiastun Diablo Immortal to trzeci najbardziej znienawidzony film w YouTube

Zwiastun Diablo Immortal to największa wpadka wizerunkowa firmy Blizzard. Nowe dane mówią o czołówce najgorszych filmów.

Diablo Immortal jest dla Blizzarda wielkim problemem. Ciekawym jest co teraz zrobi firma, skoro nic nie jest w stanie przyciągnąć graczy do nowej produkcji. Nowe dane wskazują nawet, że mówimy tutaj o prawdziwej katastrofie. Jak bardzo jest źle? Cóż, ze wszystkich filmów świata, które znajdują się na YouTube, zwiastun zapowiadający Diablo Immortal jest trzecim najgorszym filmem w serwisie. Materiał wideo posiada 96,3 procent łapek w dół. Pierwsze miejsca należą do Dilma Resistente: “Daniela Mercury convoca mulheres contra Bolsonaro,” oraz YouTube’a “Getting Started With YouTube Heroes”.

Oznacza to również, że Diablo Immortal jest najgorszym filmem, który pojawił się w tym roku w serwisie YouTube. Coś, co pewnie w planach Blizzarda miało przestać być aferą po kilku dniach wciąż się za nimi ciągnie. O ile strata kilku fanów pewnie nie zabolałaby firmy tak bardzo, to jej akcje już tak. Blizzard od publikacji wideo z Diablo Immortal notuje ciągłe straty na giełdzie, a to jest już spory problem.

Czytaj też: Zabezpieczenie Denuvo 5.3 złamane!

Źródło: mp1st.com