Reklama

Zobaczcie zwiastun fabularny polskiej gry Paradise Lost. Jest się czym zachwycać!

Zobaczcie zwiastun fabularny polskiej gry Paradise Lost

W sieci zadebiutował fabularny zwiastun gry Paradise Lost, przygodowego tytułu od polskiego studia PolyAmorous. Zapowiedź oprócz szczegółów fabuły pokazuje też fragmenty rozgrywki.

Paradise Lost – zwiastun fabularny

Akcja gry Paradise Lost rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, w której II Wojna Światowa potrwała dwadzieścia lat więcej. Fabułę osadzono w latach 80. XX wieku, kiedy po długotrwałym konflikcie zbrojnym i ataku atomowym przeprowadzonym przez nazistów większość Europy jest zniszczona, a ogromne obszary napromieniowane. Głównym bohaterem, w którego będą wcielać się gracze jest Szymon, dwunastolatek, który pewnego razu eksploruje zbudowany przez nazistów bunkier. W środku odkrywa tajemniczą technologię i zaczyna kontaktować się z niemniej zagadkową Ewą.

jak tłumaczą twórcy Paradise Lost rozgrywka bazować będzie na pięciu etapach przechodzenia przez żałobę. Decyzje graczy wpłyną na otaczający świat w sporym stopniu, bo zależnie od wyborów zmieniać się będą nawet style graficzne czy dźwięki.

Zwiastun zdradza nam fabułę, ale dzięki scenom z gameplaya mamy możliwość przyjrzeć się nieco rozgrywce. Grać będziemy z pierwszej osoby.