Reklama
aplikuj.pl

W końcu jest! Zwiastun filmu Godzilla vs. Kong

Godzilla vs Kong premiera, Godzilla kontra Kong grafiki, Godzilla vs Kong opóźnienia, Godzilla kontra Kong data premiery

Po długim oczekiwaniu w końcu dostaliśmy pierwszy pełnowymiarowy zwiastun filmu Godzilla vs. Kong. Warto było czekać!

Zwiastun filmu Godzilla vs. Kong

Już w marcu czeka nas epickie starcie dwóch największych tytanów – Godzilli i Konga. W materiałach, które wcześniej się pojawiły widzieliśmy, że Kong został przetransportowany w kajdanach z Wyspy Czaszki. Nie jest też tak mały, jak był kilka lat temu w filmie. Zwiastun zapowiada wiele akcji i świetnych walk pomiędzy dwoma ogromnymi potworami. Nie zabraknie również zniszczeń.

jak czytamy w oficjalnym opisie filmu:

Godzilla vs. Kong ukazuje pojedynek dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata. Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.
Godzilla vs Kong

W filmie występują Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri, Eiza González, Julian Dennison oraz Kyle Chandler.

Premierę zapowiedziano na 17 marca.