Reklama

Zwiastun Hyundai Staria. Zupełnie nowy minivan z nowoczesnym sznytem

Zwiastun Hyundai Staria, nowy minivan, HYundai Staria

Czyżby minivany miały jeszcze sens na rynku zdominowanym przez SUVy? Jedna z firm nadal w to wierzy, co potwierdza pierwszy zwiastun Hyundai Staria.

Co pokazuje zwiastun Hyundai Staria?

Dostaliśmy właśnie kilka zdjęć z udziałem tego minivana o szalenie nowoczesnym sznycie i wykonaniu, ale poza wyglądem, nie wiemy o nim nic. Zespół napędowy pozostaje więc tajemnicą i choć krótka maska z aerodynamicznymi felgami sugeruje coś elektrycznego, wielka maskownica sprawia wrażenie, że znajdzie się pod nią jednak silnik spalinowy. To jednak czyste spekulacje, które przeważają na stronę EV.

Pod kątem wyglądu zwiastun Hyundai Staria pokazał nam, że minivan w nowoczesnym wydaniu może wyglądać ładnie – wystarczy tylko zadbać o to, aby złagodzić jego ostre, niespecjalnie pociągające linie nadwozia. W tym przypadku umożliwiła to interesująca maska z paskiem świetlnym LED i zestawem świateł w zderzaku, które na tyle przyjmują postać pikselowych matryc.

Hyundai twierdzi, że nowa Staria ma wygląd zewnętrzny przypominający statek kosmiczny. Krótkie zwisy wskazują na duży rozstaw osi, aby zmaksymalizować przestrzeń wewnętrzną, a sama kabina zapowiada się na szalenie przestronną nawet pod kątem przestrzeni nad głową i zaawansowaną, patrząc po wyposażeniu deski rozdzielczej. Warto jednak zaznaczyć, że te zdjęcia przedstawiają topowy wariant Premium HYundaia Staria.