Zwiastun Mafia Definitve Edition wygląda tak dobrze, że aż się boję

mafia remake, mafia remaster

Mafia: Definitive Edition to nadchodzący remake pierwszej części gry. Tytuł wygląda rewelacyjnie.

Pierwsza Mafia to jedna z tych gier, które wspominam jako najlepsze tytuły jakie przeszedłem. Druga część również mi się bardzo podobała, ale trójka była ogromnym rozczarowanie. Nawet niedawno dałem jej druga szansę i nie skończyło się to dobrze.

Wciąż boję się o to co Hangar 13, które po prostu zawiodło przy okazji trójki, zrobi z nową wersją jedynki. Krótki teaser pozytywnie nastawiał do gry, ale wciąż miałem z tyłu głowy jakieś obawy. A teraz dostaliśmy zwiastun… Jak to rewelacyjnie wygląda!

Czytaj też: Więcej zapowiedzi ekskluzywnych gier na PS5 wkrótce!

Zdaje się, że jest to jeden z pierwszych materiałów wideo, które mają nam przedstawić nową wersję gry. Nie jestem z tych co przeszkadzają drobne zmiany twórców, więc inny kolor oczu, szczęka, głos głównego bohatera nie są problemem. Reszta jest identyczna tylko podrasowana tak, że aż nie chce się wierzyć.

I wiecie co? Boję się jeszcze bardziej. Bo widzę, że graficznie będziemy mieli do czynienia z topką gier i aż szkoda będzie jeśli Hangar 13 zepsuje coś w mechanikach gry. Dodajcie więcej wyścigów, więcej aut do ukradnięcia, zmieńcie niektóre rzeczy w misjach. Ale proszę – nie zepsujcie ogólnego feelingu świata.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News