Reklama
aplikuj.pl

Pierwszy zwiastun rozgrywki Farming Simulator 23 już jest!

farming simulator

W sieci jest już dostępny pierwszy zwiastun rozgrywki Farming Simulator 23. Czego się spodziewać po tej odsłonie? Niespodzianka, mówimy o mobilnej wersji!

Farming Simulator 23 w akcji

Wydawca i deweloper GIANTS Software przedstawili pierwszy materiał z rozgrywki Farming Simulator 23, który przybliża wiele różnych funkcji i mechanik gry. Tytuł wyznacza nowy kierunek dla rolniczych gier mobilnych w ramach wiodącej w gatunku marki Farming Simulator, stworzonej przez GIANTS Software 15 lat temu.

Ponad trzy lata po premierze poprzedniej części zatytułowanej Farming Simulator 20, GIANTS Software znacznie rozwinął listę funkcji oraz mechaniki rozgrywki w swojej najnowszej produkcji z gatunku gier mobilnych.

Czytaj też: Co do opowiedzenia ma nam Quest Designer Bethesda Game Studios?

Gra Farming Simulator 23 daje ogromne możliwości w stworzeniu swojego rolniczego imperium z uprawą roli, hodowlą zwierząt i leśnictwem. Gracze będą mogli skorzystać z ponad 100 autentycznie odwzorowanych pojazdów i narzędzi rolniczych od znanych producentów, dzięki którym zasieją, wyhodują i zbiorą 14 różnych upraw. Dzięki zoptymalizowanym łańcuchom produkcyjnym rozbudowane gospodarstwa wirtualnych rolników przetworzą zbiory w mąkę, aby następnie przygotować z niej chleb na sprzedaż.

Hodowla zwierząt to kolejny duży obszar w Farming Simulator 23. Gracze będą mogli zająć się krowami, końmi, świniami, owcami oraz nowo dodanymi kurczakami.

Dwie zróżnicowane mapy inspirowane USA i Europą zachęcają do eksploracji i wykorzystania różnych stylów rolnictwa, które zawsze dostarczą zabawy i relaksu. Farming Simulator 23 ukaże się w pudełkowym wydaniu na Nintendo Switch 23 maja.