Zwolniony pracownik Treyarch zdradził wszystkie sekrety Black Ops 4

Niecodzienna sytuacja! Były pracownik Treyarch w akcie zemsty, zdradził wszystkie tajemnice trybu Zombie w Call of Duty: Black Ops 4!

Jeden z użytkowników serwisu Reddit oświadczył, że jest byłym pracownikiem studia Treyarch odpowiedzialnego za stworzenie Call of Duty: Black Ops 4. Autor wpisu był jednym z testerów, którzy mieli za zadanie wyszukiwać błędy w grze. Pracownik został jednak zwolniony po tym, jak doszło do nieporozumienia w sprawie czasu wolnego na przerwę obiadową. Sytuacja stała się wtedy na tyle nerwowa, że ochrona siłą musiała usunąć testera z budynku, ponieważ ten, nie chciał wychodzić bez prywatnych rzeczy.

Jest to oczywiście tylko jedna z wersji wydarzeń, więc nie powinniśmy od razu rozpoczynać akcji odwetowej na Treyarchu. To, co jednak zrobił były pracownik, na pewno zabolało studio. W tym samym poście, na Reddicie, były pracownik zdradził wszystkie sekrety i rozwiązania zagadek, które dostępne są w trybie Zombie. W ten sposób zniweczył on pracę innych. Dodajmy, że zagadki te miały starczyć na kilka miesięcy! Oczywiście rozwiązań nie trzeba szukać, ale cała przyjemność z bycia pierwszym w ukończeniu czegoś właśnie się ulotniła.

Były pracownik zdradził również kilka ciekawostek o samej grze. Okazuje się, że Call of Duty: Black Ops 4 miało mieć tryb kampanii fabularnej. Wciąż różnił się on od tego, co tradycyjnie kojarzymy z tego typu przygodami, ponieważ miał to być tryb fabularny dla czterech osób, gdzie dwie pary rywalizowałyby między sobą. Tester narzekał również, że firmie bardziej zależy na naprawianiu błędów, których doświadczają popularni streamerzy, niż zwykli gracze.

Czytaj też: Testy Warcraft 3: Reforged wystartują już za kilka tygodni

Źródło: digitaltrends.com