Reklama
aplikuj.pl

Zyskaj jeszcze więcej z urządzeniami do zabudowy marki Haier

Zyskaj jeszcze więcej z urządzeniami do zabudowy marki Haier

Podczas wakacji, oprócz odpoczynku, wiele osób decyduje się na przeprowadzenie remontu. Ten zwykle niesie za sobą wymianę mebli, w tym także sprzętów domowych — najlepiej najbardziej wytrzymałych i energooszczędnych. marka Haier, nie dość, że ma w swojej ofercie sprzęty, które powinny sprostać takim oczekiwaniom, to przygotowała również opcję, dzięki której kupując kilka produktów, można zyskać nawet do 2000 zł zwrotu na konto (skorzystacie z niej tutaj).

Gotuj jak szef kuchni z piekarnikiem Haier I-Touch Series 4 HWO60SM5T9BH

Piekarnik Haier I-Touch Series 4 HWO60SM5T9BH to nowy wymiar gotowania. Dzięki aplikacji hOn dostajemy dostęp do ponad 350 przepisów, z których możemy wykonywać dania krok po kroku, bo skonstruowano ją tak, by gotowanie było jak najprzyjemniejsze. Są również stopnie trudności, więc jeśli nie czujemy się na siłach w przygotowaniu czegoś bardzo skomplikowanego, możemy łatwo wyszukać łatwiejsze danie. Pomocna będzie również funkcja Climatech, która zapewni równomierne rozprzestrzenianie się ciepła wewnątrz piekarnika. Dodatkowo, korzystając z inteligentnej termosondy możesz kontrolować temperaturę wewnątrz potrawy podczas pieczenia. Jest to szczególnie przydatne podczas pieczenia ryb i mięsa.  W piekarniku oświetlenie umieszczone  zostało tak, by zapewnić widoczność 360°. Będziesz dokładnie widzieć, kiedy Twoje dania będą odpowiednio podgrzane czy upieczone.

Świetną sprawą, zwłaszcza dla zapracowanych, jest możliwość zdalnego sterowania piekarnikiem. Możemy na chwilę wyskoczyć do sklepu po brakujący składnik i jednocześnie cały czas kontrolować proces powstawania dania. Na koniec, kiedy wszystkie dania będą już gotowe, możesz sprawić, że twój piekarnik sam się automatycznie oczyści. Wystarczy wybrać funkcję pirolizy, a ona usunie wszystkie osady tłuszczu i pozostałości po gotowaniu, spalając je w temperaturze prawie 430°.

Dania jak z 5-gwiazdkowej restauracji z płytą indukcyjną Haier 4 HAFRSJ64MC

Jak wiadomo, nie wszystko da się upiec w piekarniku. Tutaj wkracza więc płyta indukcyjna Haier serii 4 HAFRSJ64MC podobnie jak piekarnik podłączona jest do aplikacji hOn. Dzięki funkcji VaryCook, podczas przygotowania deserów lub sosów, możesz swobodnie zmieniać moc grzania, przesuwając odpowiednio garnek w górę lub dół. Z kolei przy pomocy funkcji bridge połączysz dwa pola grzewcze w jedno, co znacznie ułatwi gotowanie w dużych naczyniach – takich jak brytfanny i patelnie grillowe.

Perfekcyjna czystość z Haier XIB 5C1S3FS

Koniec gotowania, zjedzony posiłek, więc… czas na sprzątanie. W tym pomoże zmywarka Haier XIB 5C1S3FS. Dzięki specjalnemu systemowi antybakteryjnemu ABT ograniczone zostaje namnażanie się bakterii o 99,9%, które mogą gromadzić się w zmywarce. Urządzenie posiada aż 12 różnych cykli, dzięki czemu możesz wybrać idealny program zmywania dostosowany do Twoich potrzeb. Nie zabrakło tu takich cykli jak ECO — zmniejszający zużycie energii, cykle automatyczne przystosowujące parametry do zabrudzeń, a także 29-minutowego programu szybkiego. Bez względu na to, czy kolacja była we dwoje czy w większym gronie – urządzenie zostało stworzone w taki sposób, by pomieścić aż do 15 kompletów naczyń, składających się łącznie z 165 elementów.

Dzięki czujnikom załadunku możliwe jest wykrycie ilości naczyń, niezależnie od cyklu, a także automatyczne dostosowanie ustawień programu. Analiza zawartości zmywarki zapewni odpowiednią ilość wody, temperaturę oraz czas trwania cyklu. Możesz również skorzystać z rozwiązania opóźnienia startu. Ograniczając tym samym rachunki za prąd i korzystając z taryfy nocnej.

Dlaczego warto kupić urządzenia do zabudowy marki Haier? Bo to gwarancja jakości, innowacyjnych, ekonomicznych rozwiązań i oszczędności. Zwłaszcza, że przy zakupie minimum 2 urządzeń do zabudowy możesz uzyskać aż 2000 zł zwrotu na konto. Promocja obowiązuje w sklepach RTV Euro AGD ( z wyłączeniem Annopol Outlet) i na euro.com.pl w dniach od 15.08.2022r. do 25.09.2022r. do godz. 23:59 lub wcześniejszego wyczerpania asortymentu. Szczegóły w regulaminie dostępnym w  sklepach RTV Euro AGD i na euro.com.pl