Reklama
aplikuj.pl

15 minut wspaniałej masakry z Dead Island 2

dead island 2

Dead Island 2 zostało zaprezentowano na rozszerzonym pokazie rozgrywki. Nie wiem, jak Wy, ale ja jestem kupiony i nie mogę się doczekać tej wesołej rzezi!

Pokaz rozgrywki Dead Island 2

Mniej niż dwa miesiące pozostały do premiery Dead Island 2! Z tej okazji Dambuster Studios i Deep Silver dzielą się zwiastunem z obszernym pokazem rozgrywki z samego początku gry w Bel Air, Los Angeles.

Uzbrojona w szereg broni, z których każda ma swój własny, niepowtarzalny i brutalny styl walki, a także nieskończone możliwości ulepszeń, pogromczyni Dani spotyka standardowe zombie (Człapaczy, Szwendaczy, Biegaczy), Wariant (Szwendaczy grenadierów) oraz Szczytowych (hiperzmutowane zombie), wszystkich z unikalnymi mocami oraz zachowaniami.

Czytaj też: Rozpoczęły się Rządy Ognia w The Division 2

Wywodząca się z szaleństw pod sceną na koncertach rockowych w irlandzkim Cork, Dani jest w unikalny sposób zarówno nieustępliwą jak zbalansowaną zabójczynią, dzięki czemu jej styl znakomicie pasuje do walki polegającej na zwinności. W dzisiejszym wideo celem pogromczyni jest dotarcie do hotelu Halperin w jednym kawałku.

Wyjątkowa technologia FLESH, Całkowicie Lokalizacyjnego Systemu Patroszenia Humanoidów (Fully Locational Evisceration System for Humanoids) autorstwa Dambuster Studios, sprawia, że kruszenie kości, krojenie zombie i roztapianie mięsa staje się tak satysfakcjonujące jak w żadnej wcześniejszej grze wideo.

Warto pamiętać, że na potrzeby tej demonstracji odblokowane zostały niektóre bronie i umiejętności, które można zdobyć dopiero w późniejszych etapach gry.

Przedsprzedaż Dead Island 2

Osoby, którzy zamówią w przedsprzedaży dowolną edycję Dead Island 2, otrzymają pakiet Pamiątki z Banoi, zawierający dwie unikalne bronie upamiętniające oryginalną grę Dead Island oraz specjalną kartę umiejętności.

Czytaj też: W co tak naprawdę gra się na Steam Deck

Zestaw Pamiątki z Banoi zawiera:

  • Pałkę wojenną z Banoi
  • Kij baseballowy „Pamiątka z Banoi”
  • Atut broni: Zbalansowanie
  • Kartę umiejętności Przestrzeń osobista

Ponadto istnieje możliwość zarezerwowania sobie egzemplarza oszałamiającej, ręcznie malowanej kolekcjonerskiej figurki przedstawiającej Amy, relaksującą się w kultowej restauracji Burger 66 po sesji zabijania zombie. Ta samodzielna figurka premium jest dostępna wyłącznie w oficjalnym sklepie Deep Silver.