Reklama
aplikuj.pl

Rozpoczęły się Rządy Ognia w The Division 2

The Division 2

The Division 2 otrzymało nową zawartość, która pozwoli graczom na spędzenie kolejnych godzin w tej produkcji. Co przygotowano tym razem?

11. sezon The Division 2

W grze Tom Clancy’s The Division 2 ratowaliśmy kraj będący na skraju upadku, przemierzając otwarte, dynamiczne i pełne wrogów obszary stołecznego Waszyngtonu. Walczyliśmy wspólnie ze znajomymi w trybie współpracy online lub mierzyliśmy się z innymi w wymagających trybach PvP.

Czytaj też: Jakie narzędzia zniszczenia znajdziemy w Dead Island 2?

Jeśli komuś zależy jednak na dalszej grze, to Ubisoft jest na to gotowy. Tytuł świetnie sobie radzi na rynku i oferuje już 11. sezon bezpłatnej zawartości. Co tym razem wymyślili deweloperzy?

Zachary „Komin” Beattie uwielbia patrzeć, jak świat płonie. Zapoluj na niego, zbierz nowe wyposażenie oraz stroje i poznaj najnowsze usprawnienia w Sezonie 11!

W grze czekać będzie na nasz pięć celów do zlikwidowania, a każdy z nich pojawi się określonym miesiącu zabawy:

  • Klocek – luty
  • Bantam – luty
  • Przeklęty – marzec
  • Cioteczka – kwiecień

Na koniec przyjdzie nam stanąć przed głównym celem – Zacharym „Kominem” Beattie. Starcie z nim będzie możliwe po tym, jak pokonamy wszystkie poprzednie cele.

Jeśli czekacie już na następną część tej serii to nie mamy dobrych wieści. Według przecieków, w Ubisoft nie są prowadzone prace nad The Division 3. Aktualnie powstaje tylko mobilna wersja tytułu oraz gra free to play.