WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

3D Mark Time Spy dostanie test uwzględniający ray-tracing

Po co nam Nvidia RTX i cały ten ray-tracing, gdy nie możemy pochwalić się swoim wynikiem znajomym? Taką możliwość otrzymamy już w ostatnich dniach września, ponieważ wtedy 3D Mark dorzuci do swojego testowego zaplecza ulepszony bechmark Time Spy.

Ten będzie oferował to samo, co jego podstawowa wersja, ale oczywiście uwzględni obliczenia związane z oświetleniowymi smaczkami z wykorzystaniem śledzeni promieni światła w czasie rzeczywistym. Przypomnę tylko, że to właśnie wydajność z nimi związana jest największym atutem nowej serii kart GeForce RTX. To one, a dokładnie obecne na pokładzie rdzenie Tensor oraz RT zapewniają odpowiednią wydajność, jako pierwsze konsumenckie karty w historii.

Aktualizacja do 3D Marka powinna pojawić się przy debiucie nowej wersji Windowsa 10 – Redstone 5. Ten ma właśnie zadebiutować u schyłku września i miejmy nadzieję, że nie zaliczy żadnych opóźnień. Wszystko przez nadchodzące testy niezależne nowych GeForce, które warto byłoby wzbogacić skrojoną specjalnie pod nie wersją benchmarka.

Ten pokaz technologii Nvidia RTX wgniecie Was w fotel

Źródło: TechPowerUP
Zdjęcia: TechPowerUP