Reklama
aplikuj.pl

Unikalne karty graficzne GeForce RTX 3080, których nie kupicie

Unikalne karty graficzne GeForce RTX 3080, karty graficzne GeForce RTX 3080, GeForce RTX 3080, unikalni GeForce RTX 3080,

NVIDIA podczas wydarzenia Bilibili World 2021 w Chinach postanowiła pokazać światu unikalne karty graficzne GeForce RTX 3080. Te są jednorazowe, więc tak wyjątkowe, że oczywiście nie możemy ich kupić, a to ładnie rezonuje z obecną sytuacją na rynku.

Poniżej możecie zobaczyć wyjątkowe karty graficzne GeForce RTX 3080 Founders Edition, za które odpowiadają modderzy z całego świata. Nie jest to wprawdzie nowa praktyka firmy, jako że w przeszłości stworzyła specjalne wydanie poświęcone grze Cyberpunk 2077, ale i tak modele są na tyle ciekawe, że warto poświęcić im kilka minut.

Czytaj też: Witamy nowy gamingowy laptop na rynku. Oto Colorful X15-AT

NVIDIA pokazała unikalne karty graficzne GeForce RTX 3080

Tak więc, NVIDIA miała tak naprawdę do pokazania trzy niestandardowe warianty oparte na tych samym, referencyjnych systemach chłodzenia. Jeden z nich wyróżnia się kolorystyką oraz sygnowaniem, ponieważ nawiązuje do klanu Chengdu Huners z gry Overwatch, podczas gdy pozostałe są do siebie kolorystycznie podobne i nawiązują do serii anime Luo Tianyi oraz gry RPG Legend of Sword and Fairy.

Czytaj też: Dysk SSD PCIe 5.0 Samsunga nadchodzi. Co już wiadomo?

Przeznaczenie tych kart jest oczywiste – gabloty, ale są szanse, że podzielą los wydania RTX 2080 Ti inspirowanego Cyberpunkiem 2077, czyli zostaną rozdane w ramach konkursów.