Reklama

Wykorzystaj karton po telewizorze i wygraj Samsung The Frame

Wykorzystaj karton po telewizorze i wygraj telewizor Samsung The Frame

Samsung po raz kolejny zachęca do wykazania się kreatywnością . Tym razem w duchu DIY, bo przerabiając karton po telewizorze w coś nowego i biorąc udział w konkursie #FurTheWin można wygrać telewizor Samsung The Frame.

Samsung radzi: tego kartonu nie musisz przechowywać. Wykorzystaj go

W tym roku Samsung zmienił opakowania swoich telewizorów na ekologiczne, wykonane z tektury falistej, ograniczając ilość tekstu i grafiki na opakowaniu. Zaprojektowano je tak, by móc przerobić je na małe, uniwersalne meble domowe takie jak stolik czy półkę, albo nawet nowy dom dla zwierzaka.

Czytaj też: Wiedźmin – 2. sezon na nowym zwiastunie

Jest to świetna forma upcyklingu i możliwość wykazania się pomysłowością, a także zdolnościami manualnymi. Zamiast wyrzucać karton – można dać mu drugie życie. Jeśli nie macie pomysłu, możecie wejść na dedykowaną stronę, gdzie po zeskanowaniu kodu QR umieszczonego na opakowaniu telewizora zobaczymy różne możliwości przerobienia kartonu.

By jeszcze bardziej zachęcić do przerabiania kartonów po telewizorach, Samsung zorganizował konkurs #FurTheWin trwający od 7 do 31 lipca 2021 roku. Skierowany jest do fanów DIY, grafików, rodzin, które szukają pomysłów na kreatywne spędzanie czasu czy wreszcie miłośników zwierząt.  Do wygrania jest aż sześć telewizorów Samsung The Frame.

Czytaj też: Konkurs Samsunga #BespokeDesignedByYou – bądź kreatywny i zgarnij atrakcyjne nagrody

Co trzeba zrobić?

Pierwsze zadanie polega na wykonaniu kreatywnej konstrukcji – domku dla zwierzęcia – z dowolnego ekologicznego kartonu, który normalnie byśmy wyrzucili. Garść inspiracji można znaleźć na stronie samsung-ecopackage.com. Z kolei w ramach drugiego należy zrobić zrzut ekranu jednego z wybranych opakowań (domków z kartonu), znajdujących się w wyróżnionej relacji #FurTheWin na profilu @samsungpolska w serwisie Instagram, by następnie ozdobić je w programie graficznym, przy użyciu filtrów czy aplikacji.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy podzielić się efektami swojej pracy, publikując je na publicznym profilu w serwisie Instagram wraz z kreatywnym opisem, oznaczeniem profilu @samsungpolska oraz dodaniem hasztagu #FurTheWin. Nie ma limitu zgłaszanych prac, ale jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę w ramach konkursu.