Reklama
aplikuj.pl

Konkurs Samsunga #BespokeDesignedByYou – bądź kreatywny i zgarnij atrakcyjne nagrody

Konkurs Samsunga #BespokeDesignedByYou

Lodówki Bespoke Samsunga dają ich użytkownikom unikalną możliwość dostosowania frontu urządzenia do wnętrza korzystając z szerokiego wyboru barw, materiałów i tekstur. Teraz Samsung zorganizował konkurs #BespokeDesignedByYou. Co zrobić, by wygrać?

#BespokeDesignedByYou – zaprojektuj lodówkę, zainspiruj innych i zgarnij atrakcyjne nagrody

Więcej o lodówkach Bespoke przeczytacie tutaj, ale po krótce przypomnimy, że nie są to takie zwykłe lodówki. Ich wyjątkowość leży przede wszystkim w możliwości dostosowania wyglądu frontów do naszego wnętrza. Lodówka nie będzie już tym standardowym, niezbyt pasującym sprzętem AGD, ale świetnie dopasowanym uzupełnieniem naszej kuchni. Samsung oferuje różnorodność materiałów (szkło satynowe, czyste szkło, metal) oraz bogatą paletę kolorów (m.in. czerń, biel, lawenda, błękit i beż). Dodatkowo kolejnym ogromnym plusem Bespoke jest ich modułowość. Jeśli jedna lodówka nam nie wystarcza, nie trzeba jej wymieniać na nową i większą, wystarczy tylko dokupić kolejny moduł.

Czytaj też: Rejestracja na Politechnikę Poznańską z aplikacją mObywatel

A teraz skupmy się na najważniejszym, czyli na konkursie #BespokeDesignedByYou. Samsung zaprasza do niego zarówno amatorów jak i profesjonalnych grafików czy projektantów, których zadaniem będzie zaprojektowanie najlepszego, najbardziej inspirującego frontu lodówki Bespoke.

Ambasadorami konkursu, a jednocześnie jurorami, są Kelly Hoppen CBE, wielokrotnie nagradzana brytyjska projektantka wnętrz i elementów wystroju oraz londyński projektant Yinka Ilori. Oprócz nich prace oceniać będą: Sarah Douglas – redaktorka naczelna magazynu Wallpaper, Harry Choi – Senior Vice President Home Appliance w Samsung oraz Felix Heck – Senior Vice President of Design w Samsung UK. Jak widzicie, konkurs jest globalny, więc i konkurencja spora.

Czytaj też: Bardzo tani Netflix tylko na smartfony pojawia się w kolejnych krajach

Konkurs rusza dziś, 7 lipca, a zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza znajdującego się w instagramowym bio @Samsung_bespoke, nie później niż do północy w piątek 30 lipca 2021 roku.

Co można wygrać?

1 miejsce – 5000 € oraz:

  • Lodówka Bespoke z frontem własnego projektu
  • Ekspozycja zwycięskiego projektu w sklepie Samsung King’s Cross w Londynie
  • Publikacja w październikowej edycji magazynu Wallpaper (w sprzedaży 9 września 2021)

2 miejsce – 2000 € oraz:

  • Lodówka Bespoke z frontem własnego projektu

3 miejsce – 1000 € oraz:

  • Lodówka Bespoke z frontem własnego projektu

Dodatkowo:

  • Autorzy 15 najlepszych projektów zostaną nagrodzeni odkurzaczami Samsung Jet Turbo
  • Wszyscy uczestnicy otrzymają roczną cyfrową subskrypcję Wallpaper