Reklama
aplikuj.pl

Manga Demon Slayer zainspirowała ASUSa do stworzenia wyjątkowych sprzętów

Manga Demon Slayer, ASUSa do stworzenia wyjątkowych sprzętów

ASUS postanowił wrzucić do oferty kilka nowych produktów, którym manga Demon Slayer: Blade of Demon Destruction użyczyła wizualnego charakteru. Wśród nich wyróżnia się przede wszystkim karta graficzna oraz laptop, ale firma ma też płytę główną TUF B560 PLUS WIFI, obudowę TUF Gaming GT501, router RT-AX86U oraz chłodzenie TUF Gaming 240 LC aRGB.

Każdy z tych sprzętów jest dostępny w jednej z trzech wersji kolorystycznej, w której dominuje żółty, zielony lub różowy, jako znaki rozpoznawcze dla każdej z postaci wspomnianej mangi. To jednak nie koniec, bo ASUS na rynek (przede wszystkim japoński) wprowadzi również stosowne urządzenia peryferyjne inspirowane innymi postaciami z mangi.

Czytaj też: WhatsApp umożliwi wysyłanie nieskompresowanych zdjęć

ASUS próbuje zbić kokosy na nowych wizualnych wersjach sprzętu. Pomaga mu w tym manga Demon Slayer

Powyżej możecie zobaczyć jeden z wariantów karty GeForce RTX 3060 TUF, która sięgnęła po zupełnie inny wizualny charakter. Poniżej z kolei możecie podejrzeć kolejne sprzęty, wśród których wyróżnia się laptop VivoBook Pro 14 wyposażony w panel OLED 2,8K.

Czytaj też: Unikalne karty graficzne GeForce RTX 3080, których nie kupicie

Ten opiera się całkowicie na APU AMD Ryzen 7 5800H (Cezanne) i sprawia wrażenie sprzętu z potencjałem może nie do grania, ale pracy, dzięki wydajnemu CPU i 90-hercowym ekranem za 100% pokryciem kolorów DCI-P3, czy 10-bitowymi kolorami. Wszystko to za 5499 juanów, czyli w przeliczeniu 3275 zł.