Reklama
aplikuj.pl

Spójrzcie na fanowskiego BlackBerry z klawiaturą ekranową

BlackBerry z klawiaturą ekranową, koncept BlackBerry, grafiki BlackBerry, smartfon BlackBerry koncept

Chociaż firma BlackBerry obecnie nie jest specjalnie eksploatowana medialnie, a jej przyszłość to jeden wielki znak zapytania, to marka stworzyła wokół siebie pewien kult, którego owoc właśnie pojawił się w sieci. Niejaki Neil D z Chin, profesjonalny grafik, odpowiedział na pytanie, jak wyglądałby BlackBerry z klawiaturą ekranową. W jego wizji i obecnych czasach kultowa klawiaturka miałaby zmienić się z tej fizycznej na cyfrową.

BlackBerry z klawiaturą ekranową. Spójrzcie na stworzone przez Neil D grafiki

Na przedstawionych grafikach widzimy, że w wizji artysty nowy smartfon Blackberry zostałby stworzony z klawiaturą ekranową przy zachowaniu jego charakterystycznej konstrukcji, która jest zaokrąglona na górnej oraz dolnej części podobnie jak w modelu BlackBerry Bold. Wszystko to razem z cienkimi ramkami nadaje temu smartfonowi bardzo ciekawy, nowoczesny wygląd. Ten koncepcyjny smartfon jest wyposażony w prostą klawiaturę ekranową QWERTY bez znaków specjalnych – dzięki czemu klawisze są większe, a to przyczynia się do większego komfortu pisania.

Czytaj też: Apple zainspirowało Qualcomm. Firma chce wbić się w segment desktopów

W tym projekcie to po prostu klawiatura cyfrowa z możliwością wysyłania emotek, która w razie potrzeby pozwalałaby sterować muzyką, nawigacją, czy połączeniami telefonicznymi. Jeśli w danym momencie nie potrzebowalibyśmy tej klawiatury, to nie zajmowałaby ona niepotrzebnego miejsca na ekranie, ponieważ zwyczajnie moglibyśmy ją „wyłączyć”. Tył smartfona zostałby z kolei wykonany z matowego szkła, wykończonego na złoty kolor.

Czytaj też: Certyfikaty Realme X9 potwierdzają nadchodzącą premierę

Grafiki pokazują nam jeszcze dosyć duży pojedynczy aparat na jego pleckach i znajdującą się pod nim lampę błyskową LED. Na przodzie BlackBerry widzimy umieszczony aparat w formie „dziurki” tuż pod samą belką w centrum, natomiast na jego dolnej krawędzi możemy dostrzec port USB typu C.