Reklama
aplikuj.pl

Sony SRS-NB10 jako idealne głośniki do pracy zdalnej w formie opaski na szyję

Sony SRS-NB10, głośniki do pracy zdalnej

W dobie pracy i nauki zdalnej, czy hybrydowej, słuchawki są dla wielu złem koniecznym. Chociaż dobrej jakości model pozwala wytrzymać przed ekranem dłużej, to ciągle może doprowadzać do bólu uszu, czy szyi. To właśnie eliminują głośniki Sony SRS-NB10 w formie opaski na szyję.

Ergonomiczne głośniki Sony SRS-NB10, to pewnego rodzaju alternatywa dla pełnowymiarowych głośników (czy tych wbudowanych w laptop), ale przede wszystkim nietypowe urządzenie plasujące się gdzieś pomiędzy słuchawkami a głośnikami. Ze sprzętami łączy się bezprzewodowo, posiada certyfikat IPX4, a jego jedno ładowanie zapewnia do 20 godzin działania, choć już 10 minut „pod kabelkiem” przełoży się na dodatkową godzinę.

Czytaj też: Spójrzcie na fanowskiego BlackBerry z klawiaturą ekranową

Głośniki na szyję z mikrofonami – to w skrócie Sony SRS-NB10

SRS-NB10 jest przeznaczony do użytku przez cały dzień, dzięki wadze zaledwie 113 gramów i nieinwazyjnej pozycji na szyi oraz ramionach, z czego dopasowanie można regulować z użyciem paska z tyłu w celu lepszego dopasowania. Wykorzystuje Bluetooth 5.1 z obsługą kodeka AAC i może być jednocześnie podłączony do dwóch urządzeń źródłowych, co sprawia, że nada się też do rozrywki wyższej jakości.

Czytaj też: Jak ulepszyć samoloty? Badanie biorące pod lupę czarne upierzenie odpowiada

Możliwości audio Sony SRS-NB10 sprowadzają się do dwóch skierowanych w stronę uszu głośników ze wzmocnionymi basami oraz również dwóch mikrofonów. Te skupiają się na głosie użytkownika, minimalizując sprzężenia zwrotne i echo. Cena za domniemany wysoki komfort i zupełnie nowy wymiar słuchawek wynosi 149,99$, ale na premierę tego modelu poczekamy aż do września.