Reklama
aplikuj.pl

Wesprzyjcie swoją kartę graficzną wspornikiem DeepCool ST500 aRGB

DeepCool ST500 aRGB

Firma DeepCool ogłosiła dumnie swój najnowszy produkt w ofercie, dzięki któremu zapewnicie swojej karcie graficznej wsparcie. Ze wspornikiem DeepCool ST500 aRGB może i nie będziecie wybawcami dla złącza PCIe x16, które karta wyrywa tylko w legendach, ale z pewnością poprawicie wizualny aspekt zestawu, przywracając kartę do może nie tyle pionu, co… poziomu. 

Wspornik DeepCool ST500 aRGB dla karty graficznej

DeepCool ST500 aRGB jest wykonany przede wszystkim ze stali i pozwala dokonywać regulacji w aż trzech aspektach, dzięki czemu będzie pasował dla znakomitej większości sprzętów. Po pierwsze, użytkownik może dostosować długość dolnego wspornika, opierającego się na pokrywie piwnicy obudowy. Po drugie może regulować punkt podparcia samej karty graficznej i wreszcie wysunięcie wspornika ze slotu PCIe.

Czytaj też: Monitor xScreen pozwala stworzyć laptop z konsoli Xbox Series S

Zawdzięczający swoją unikalność na skalę światową, dzięki dolnemu filarkowi, wspornik DeepCool ST500 aRGB zajmie Wam dwa sloty PCIe. Wizualnie przyjmie formę podświetlanego „pałąka” rozciągającego się wzdłuż karty graficznej. Podświetlenie nie jest oczywiście jakieś tam, bo wspiera technologie aRGB LED, co oznacza tyle, że jest kompatybilne z m.in Aura Sync, RGB Fusion, Mystic Light czy Polychrome Sync.

Czytaj też: Jak wygląda rynek PC? Nowe statystyki odpowiadają

Całość waży 288 gramów i mierzy 305,5 x 94 x 38 mm, a na dostępność ST500 aRGB na rynku poczekamy aż do sierpnia, kiedy to zadebiutuje w cenie około 95 złotych. Czujecie się… zachęceni?