Reklama
aplikuj.pl

Jaki fotel gamingowy wybrać? Oto MSI MAG CH130 X

MSI MAG CH130 X to fotel gamingowy inspirowany fotelami aut wyścigowych. W połączeniu z dostępnymi udogodnieniami możemy go nazwać wręcz gamingową kanapą.

MSI MAG CH130 X jest wykonany z materiałów najwyższej jakości

MSI MAG CH130 X

Fotel MSI MAG CH130 X jest pokryty miękką, ekologiczną skórą przeplataną z aksamitem oraz karbonowymi elementami. Czarne barwy bardzo dobrze kontrastują z białymi przeszyciami. Kubełkowy kształt oparcia inspirowany autami wyścigowymi gwarantują stabilną pozycję bez względu na to, czy siedzimy wyprostowani, czy skorzystamy z możliwości odchylenia oparcia.

Tutaj do gry wchodzi funkcja kołysania, a dzięki możliwości odchylenia do kąta 165 stopni możemy w zasadzie wygodnie uciąć sobie krótką drzemkę. Szczególnie kiedy zatopimy się w dołączone do zestawu poduszki odcinka lędźwiowego oraz zagłówkową. W MSI MAG CH130 X nie zabrakło regulowanych oraz przesuwanych podłokietników.

Czytaj też: Karta z motywem Godzilla do kupienia. Oto specjalny MSI RTX 3070 SUPRIM

Nie musimy przy tym obawiać się o stabilność konstrukcji. Podnośnik gazowy klasy 4. oraz solidne koła o średnicy 60mm gwarantują stabilne utrzymanie ciężaru do 150 kg.

Kliknij w link i zgarnij Cashback od MSI

MSI MAG CH130 X – fotel gamingowy nie tylko dla graczy

MSI MAG CH130 X

Efektowne, ale stonowane wzornictwo fotela MSI MAG CH130 X powodują, że sprawdzi się nie tylko przy biurku gracza, ale będzie też bardzo dobrym dopełnieniem eleganckiego biura. Sprzęt gamingowy nie musi mieć krzykliwych kolorów i podświetlenia RGB na każdej możliwej krawędzi. Może robić bardzo dobre wrażenie bez tego typu elementów.

Fotel MSI MAG CH130 X kupimy w cenie 1 249 zł, co jest uczciwą kwotą jak na fotel gamingowy półki premium.

MSI MAG CH130 X