Reklama
aplikuj.pl

Karta z motywem Godzilla do kupienia. Oto specjalny MSI RTX 3070 SUPRIM

Karta z motywem Godzilla, specjalny MSI RTX 3070 SUPRIM, MSI RTX 3070 SUPRIM SE Godzilla, RTX 3070 SUPRIM

Zgodnie z oczekiwaniem w Japonii ruszyła sprzedaż karty MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM SE Godzilla. W teorii można to uważać wyłącznie za ciekawostkę, ale opcja jej zamówienia do Polski istnieje.

Jak już doskonale wiemy, GeForce RTX 3070 Suprim SE Godzilla to nic innego, jak specjalna wersja modelu RTX 3070 LHR Suprim SE. Jednak jej specjalność ogranicza się wyłącznie do wyglądu oraz zestawu, w ramach którego jest sprzedawana, ponieważ MSI dorzuca jeszcze do niej wspornik karty i wielką podkładkę z oczywistym motywem.

Czytaj też: Cięcia oferty Intela. Firma kończy z trzema rodzinami procesorów

Najważniejsze w RTX 3070 Suprim SE Godzilla? To karta z motywem Godzilla

Obecnie ten model można kupić m.in. na Amazon.co.jp w cenie 117387 jenów, czyli prawie 4100 zł. To najpewniej jedyna możliwość zamówienia karty do Polski, bo sklep oferuje dostawy na całym świecie, a na ten moment MSI nie ujawniło, czy planuje wprowadzić ten model do sprzedaży na innych rynkach.

Czytaj też: Nowe GeForce RTX 3080 Ti Gallardo od MANLI

Pod kątem wyglądu karta MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM SE Godzilla ewidentnie zachęca, bo porzuca charakterystyczne dla serii barwy na rzecz charakterystycznego odcienia czerwieni w połączeniu z czernią. Barwa ta znalazła się na szczotkowanym panelu aluminiowym na tyle w towarzystwie wizerunku Godzilli oraz logo MSI oraz w centrum chłodzenia.

Czytaj też: Nowe GeForce RTX 3080 Ti Gallardo od MANLI

Po stronie wydajności możecie liczyć na rdzeń GA104-302 z ograniczonymi możliwościami kopania Ethereum. Wiemy, że to GPU posiada zegar Boost na poziomie 1785 MHz w ramach trybu Extreme Performance w aplikacji Dragon Center. Ten tryb podbija podstawowy poziom taktowania z 1770 MHz, a sama w sobie 240-watowa karta wymaga dwóch złączy 8 pin do zasilania.