Reklama
aplikuj.pl

Specyfikacja Xiaomi Mi Pad 5. Certyfikat zdradza możliwości tabletu

W sieci znalazł się kolejny certyfikat, potwierdzający nowy tablet Xiaomi. Dzięki wyciekowi z FCC specyfikacja Xiaomi Mi Pad 5 nie tylko dała o sobie ponownie znać, ale też została rozbudowana względem tego, co już wiedzieliśmy. Wszystko z kolei ma zostać ujawnione oficjalnie jeszcze w tym miesiącu.

Co nowego o nowych tabletach Xiaomi? Ich specyfikacja jest już w większości znana

Xiaomi Mi Pad 5 wystąpił w FCC pod numerem 21051182G i wyjawił tam kilka dodatkowych szczegółów swojej specyfikacji. Mowa o 22,5-watowej mocy ładowania, dwuzakresowej łączności Wi-Fi, czy nakładce graficznej MIUI 12.5 po stronie oprogramowania.

Czytaj też: Kolejny certyfikat i kolejny szczegół o Galaxy A03s Samsunga

Ciągle nie mamy wprawdzie potwierdzenia chipsetu, ale uważa się, że podstawowa wersja tabletu będzie działała na SoC MediaTek Dimensity 1200 w połączeniu z 8250 mAh baterią. Wcześniej wyciekło też ciekawe akcesorium w formie etui z klawiaturą, a nawet wersja Mi Pad 5 Pro.

Czytaj też: Geekbench ujawnił wydajność Galaxy Z Flip3 Samsunga

W zeszłym tygodniu certyfikacja w MIIT zdradziła szczegóły tego, co może być wersją Pro Mi Pad 5. Ta sięgnie już po układ Qualcomma w postaci Snapdragona 870 z modemem łączności 5G, 11-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli z częstotliwością odświeżania 120 Hz i możliwościom odczytu do 4096 poziomów nacisku.