Reklama

Kolejny certyfikat i kolejny szczegół o Galaxy A03s Samsunga

Galaxy A03s - poznaliśmy wygląd i część specyfikacji

Pomimo tego, że poznaliśmy do tej pory praktycznie wszystko to, co najważniejsze na temat tego modelu, to kwestia magazynu energii pozostawała niejasna. Dziś jednak kolejny certyfikat Galaxy A03s Samsunga potwierdził pojemność jego baterii.

Wiemy już praktycznie wszystko o Galaxy A03s Samsunga. Czy jest na co czekać?

Dzięki certyfikacji FCC dowiedzieliśmy się o pojemności baterii Galaxy A03s Samsunga, która do tej pory była brakującą częścią układanki. Tym samym oznacza to zbliżającą się wielkimi krokami premierę, która będzie już tylko formalnością. Ciekawi więc co ma do zaoferowania ten nowy budżetowy Samsung Galaxy A03s?

Czytaj też: Samsung ulepszył telewizor The Frame na 2021 rok

Galaxy A03s Samsunga, Galaxy A03s, Samsung Galaxy A03s, certyfikat Galaxy A03s, wyciek Galaxy A03s, rendery Galaxy A03s, specyfikacja Galaxy A03s

Oczekuje się, że smartfon pojawi się z 6,5-calowym wyświetlaczem LCD IPS o rozdzielczości 720 x 1600 pikseli oraz aparatem przednim o rozdzielczości jedynie 5 Mpx. Na jego prawej krawędzi znajdzie się skaner linii papilarnych, a na tej dolnej port USB typu C oraz wejście jack 3,5 mm. Obracając Galaxy A03s zobaczymy na jego pleckach główny aparat 13 Mpx oraz ten do zdjęć makro i czujnik głębi o rozdzielczości 2 Mpx.

Czytaj też: Specyfikacja Samsung Galaxy M22 wyciekła razem z renderami

Galaxy A03s Samsunga, Galaxy A03s, Samsung Galaxy A03s, certyfikat Galaxy A03s, wyciek Galaxy A03s, rendery Galaxy A03s, specyfikacja Galaxy A03s

Geekbench ujawnił z kolei, że Galaxy A03s będzie zasilany przez układ Helio G35, który współpracuje z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej (mogą pojawić się również inne opcje pamięci). Natomiast dziś certyfikat FCC ujawnił jego baterię o pojemności 5000 mAh. Wiemy też, że nad całością będzie czuwać system Android 11 wraz z nakładką graficzną OneUI 3.0.