Reklama

eBike Packa Genie od Blix bierze kwestie transportu na poważnie

eBike Packa Genie od Blix, Packa Genie, Blix Packa Genie

Packa Genie, na którego możliwości w Europie możemy tylko popatrzeć. Packa Genie od Blix, to bowiem jeden z tych modeli, które śmiało mogą zastąpić drugi samochód w rodzinie. 

Elektryczny rower transportowy Packa Genie od Blix

Mowa oczywiście o wykorzystaniu go w roli elektrycznego roweru towarowego, który to poradzi sobie nie tylko z zakupami, ale też pociechami w drodze do szkoły. Gwarantuje to zarówno wydajnemu układowi napędowemu, jak i modularnemu systemowi z myślą o transporcie. Ten drugi składa się z bagażników, koszy i platform do zamontowania z przodu i z tyłu, co łącznie przekłada się na ponad 200 różnych kombinacji. 

Czytaj też: Z motocykli na eBike. Firma MV Agusta ujawniła elektryczne rowery Amo

Packa Genie od Blix jest w stanie udźwignąć do 90 kilogramów dodatkowego ładunku, wspomagając rowerzystę 750-watowym silnikiem elektrycznym w tylnej piaście. Ten łączy się z dwoma 614 kWh akumulatorami, zapewniającymi do 128 km zasięgu po sześciogodzinnym ładowaniu za pośrednictwem USB. Napęd w formie wspomagania i przepustnicy uzupełnia 7-biegowa przerzutka, a opanować całą tą moc umożliwiają hydrauliczne hamulce tarczowe.

Czytaj też: Elektryczny składany rower Fiido X w szczegółach. Materiał promocyjny zachwyca

Elektryczny rower Packa Genie od Blix uzupełniają zintegrowane reflektory i światła hamowania, odporne na przebicia opony ze wstawkami z kevlaru, wyświetlacz LCD na kierownicy z rozbudowanym systemem. Wszystko to jest dostępne za 1699 dolarów w wersji z jednym akumulatorem i 1999$ w wersji z dwoma. Oba modele są już dostępne w przedsprzedaży, a wysyłka zaplanowana jest na wrzesień.