Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny składany rower Fiido X w szczegółach. Materiał promocyjny zachwyca

Elektryczny składany rower Fiido X, składany rower Fiido X, Elektryczny składany rower , Fiido X

Swoją premierę zaliczył właśnie elektryczny składany rower Fiido X, który doczekał się tak imponującego materiału promocyjnego, że aż ciężko uwierzyć, że reklamowany jest tutaj tylko ebike. Swoją drogą, te modele w przedsprzedaży, to jedne z najtańszych o elektrycznym napędzie z czujnikiem momentu obrotowego.

Fiido X wygląda praktycznie identycznie w porównaniu do Fiido D11 z zeszłego roku i dlatego też powinniśmy uznawać go za ulepszenie poprzednika, a nie zupełnie inny model. Zmian jest jednak na tyle, że zdecydowanie zasłużył na nową nazwę, bo wierzchołkiem góry lodowej są mniej rzucające się w oczy spawy, bardziej minimalistyczne okablowanie, antykradzieżowe systemy i lepszy system wspomagania pedałowania.

Czytaj też: Składany i potężny, oto elektryczny rower A20F od ADO

Właśnie zadebiutował elektryczny składany rower Fiido X, który kusi nawet ceną

Elektryczny składany rower Fiido X występuje w wersji pełnoprawnej oraz nieco ograniczonej w postaci Fiido X Lite, ale oba wykorzystują osadzone w sztycy akumulatory o pojemności kolejno 417 i 209 Wh. Przekłada się to na zasięg odpowiednio 130 i 60 km, dzięki systemowi wspomagania pedałowania z czujnikiem momentu obrotowego do prędkości 25 km/h w Europie i 32 km/h w Ameryce Północnej.

Czytaj też: Nowy elektryczny rower Super73 ulepsza najtańszy model firmy, podbijając cenę

Oba modele będą wyposażone w 7-biegowe przekładnie Shimano, magnezowe ramy z ukrytymi mechanizmami składania, zamki szyfrowe do akumulatorów, 20-calowe opony CST i wbudowane oświetlenie LED. Droższy, bo kosztujący w przedsprzedaży 1099 dolarów Fiido X sięgnie po hydrauliczne hamulce tarczowe, podczas gdy tańszy Fiido X Lite za 899$ oprze się na mechanicznych hamulcach tarczowych.