Reklama
aplikuj.pl

Znamy chipset Realme Explorer Master Edition, a nawet jego wygląd

chipset Realme Explorer Master Edition, wyciek Realme Explorer Master Edition, wygląd Realme Explorer Master Edition, Realme Explorer Master Edition, Realme Master Edition, specyfikacja Realme Master Edition

Na temat debiutujących 21 lipca nowych smartfonów Realme dowiadujemy się coraz więcej i więcej. Dziś nie tylko możemy podejrzeć to, co do zaoferowania pod kątem wydajności będzie miał podstawowy model Realme Master Edition, bo poznaliśmy również chipset Realme Explorer Master Edition.

Znamy chipset Realme Explorer, a nawet wydajność Master Edition w Geekbench

Według przecieków Realme planuje zaprezentować serię GT Master już 21 lipca. Możemy spodziewać się wtedy premiery dwóch smartfonów – Master Edition i Explorer Master Edition. Ten według @OnLeaks kryje się pod nazwą kodową RMX3366. Dziś możemy też zobaczyć, jak wygląda Explorer Master Edition, a to rozwiązuje nam problem, o którym ostatnio pisaliśmy.

Czytaj też: Pierwsze zdjęcie Nokia XR20 wskazuje na wzmocnionego średniaka

Mianowicie wszystko rozbija się o to, że ostatnio do sieci wyciekły zdjęcia smartfonów Realme GT Master, które były uważane za zdjęcia modelu Master Edition. Te przedstawiały nieco inną wyspę z aparatami, ale teraz wiemy, że to najprawdopodobniej dwa odmienne smartfony – Master Edition i Explorer Master Edition.

Explorer Master Edition ma być zasilany przez Qualcomm Snapdragon 870, podczas gdy Master Edition sięgnie po Snapdragon 778. O tym pierwszym modelu nie wiemy już tak naprawdę nic, ale o tym drugim już całkiem sporo. Plotki wskazują nam, że Master Edition zostanie wyposażony w 6,43-calowy wyświetlacz sAMOLED o rozdzielczości FHD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz oraz wbudowany pod nim skaner linii papilarnych.

Czytaj też: Kolejny certyfikat i kolejny szczegół o Galaxy A03s Samsunga

Explorer Master Edition

Do tego ma zaoferować do 12 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci masowej, którą będzie można rozszerzyć za pomocą karty microSD oraz baterię o pojemności 4300 mAh z obsługą ładowania 65 W. Na jego pleckach znajdzie się główny aparat 64 Mpx, ultraszerokokątny 8 Mpx i czujnik głębi 2 Mpx, a na jego przodzie możemy liczyć na aparat o rozdzielczości 32 Mpx. Smartfon będzie działać pod władzą systemu Android 11 wraz z nakładką graficzną Realme UI 2.0.

Oczekuje się, że model Explorer Master Edition zaszczyci nas wyświetlaczem o przekątnej 6,55 cala, głównym aparatem o rozdzielczości 50 Mpx oraz baterią o pojemności 4500 mAh.