Reklama
aplikuj.pl

Podstawowy Huawei P50 z datą premiery

Podstawowy Huawei P50, Huawei P50 data premiery, Huawei P50, P50, seria Huawei P50, układy Huawei P50,

Wedle źródła, które twierdzi, że te informacje czerpie prosto od firmy, podstawowy Huawei P50 zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Czego możemy po nim oczekiwać?

Podstawowy Huawei P50 zostanie już wkrótce oficjalnie zaprezentowany

Ostatnio pisaliśmy, że amerykańskie firmy nie mogą sprzedawać firmie Huawei sprzętu zapewniającego obsługę sieci 5G, dlatego też nie liczcie na tę możliwość w nadchodzącej serii P50. Zakaz handlowy zmusił producenta również do zatrzymania produkcji układów HiSilicon Kirin, a ich zapasy z pewnością nie pozwolą na zasilenie wszystkich członków rodziny. Plotki wskazują, że choć model Huawei P50 Pro zostanie wprowadzony na rynek w sierpniu z chipsetem Kirin 9000, to jego rezerwy zakończą się już w grudniu.

Czytaj też: Wygląd OnePlus Nord 2 5G ujawniony na oficjalnym plakacie

Huawei P50 via bilibili

Wtedy właśnie Huawei sięgnie po układ Qualcomma, a konkretnie Snapdragona 888 (SM8450) zintegrowanego z modemem 4 G. Jednak pierwszym smartfonem, który otrzyma ten chipset będzie ponoć podstawowy Huawei P50. Najnowszy przeciek zdradza, że zostanie on oficjalnie zaprezentowany już 29 lipca w Chinach.

Czytaj też: Znamy chipset Galaxy Watch4. Co napędzi nowe smartwatche Samsunga?

Na temat układu Huawei P50 Pro+ nie wiemy jak na razie nic. Zastosowane układy w nadchodzących smartfonach P50 mogą przyczynić się do spadku cen, a to może skusić potencjalnych klientów do ich zakupu. Niemniej jednak czekamy na więcej przedpremierowych informacji, które zdradzą nam trochę więcej na temat ich specyfikacji.