Reklama
aplikuj.pl

Znamy szczegóły Honor Magic3 i 3 Pro

Jakie szybkie ładowanie wspiera Honor V30? 2

Tę sekcję z aparatami zapamiętamy z pewnością na długo i może nawet przy premierach ich naśladowców będziemy wspominać o „honorowomagicznym” stylu. Chociaż wiemy, kiedy dokładnie zadebiutują nowe flagowce Honora, to dziś mamy dla Was ważne szczegóły na temat Honor Magic3 i jego wersji Pro.

Szczegóły Honor Magic3 ujawnione. Co wiemy przedpremierowo?

Seria Honor Magic3, która zostanie oficjalnie zaprezentowana 12 sierpnia, będzie składać się z modelu Magic3 oraz wersji Pro. Dzięki najnowszym przeciekom z Chin możemy przyjrzeć się bliżej ich specyfikacji, a gdyby tego było mało, poznaliśmy to, jak zostaną wycenione.

Czytaj też: Przystępne cenowo średniaki od ZTE zadebiutowały. Oto Blade V30

Jak możemy się domyślić, Magic3 Pro będzie kosztował więcej i rzeczywiście jego cena ma wynieść 5000 juanów (około 2995 złotych), podczas gdy model podstawowy pojawi się na rynku za 4000 juanów (około 2400 złotych). Co więc będą mogły zaoferować nam te smartfony?

Źródło przecieku twierdzi, że smartfon Magic3 Pro zaoferuje aparat ukryty pod zakrzywionym wyświetlaczem, którego rozdzielczość będzie równa 1228p. Model podstawowy pochwali się z kolei 6,76-calowym ekranem o rozdzielczości 1334 x 2772 pikseli oraz podwójnym aparatem przeznaczonym do zdjęć selfie – znajdzie się on specjalnym owalnym wycięciu.

Czytaj też: Wygląd OnePlus Nord 2 5G ujawniony na oficjalnym plakacie

Nie jest do końca jasne czy obie nowości zostaną wyposażone w układ Snapdragon 888+, ale wiemy, że wersja Pro zaszczyci nas szybkim ładowaniem przewodowym o mocy 100 W oraz bezprzewodowym o mocy 50 W. Jeśli chodzi o jego możliwości fotograficzne, to mówi się o obecności peryskopowego teleobiektywu z obsługą 100-krotnego zoomu hybrydowego oraz aparatu głównego o wysokiej rozdzielczości z dużą matrycą. Magic3 Pro zaoferuje w sumie na swoim tyle poczwórną konfigurację aparatów.