Reklama
aplikuj.pl

Przystępne cenowo średniaki od ZTE zadebiutowały. Oto Blade V30

premiera ZTE Blade V30, premiera ZTE Blade V30 Vita, specyfikacja ZTE Blade V30, specyfikacja ZTE Blade V30 Vita, cena ZTE Blade V30

Premiery doczekały się nowe smartfony ZTE w postaci modelu Blade V30 i Blade V30 Vita. Podczas gdy o tym pierwszym wiadomo wszystko, wersja Vita sprawia wrażenie pewnej tajemnicy.

Premiera Blade V30. Jak wypadają te dwa średniaki?

Producent nie zdradził nam niektórych szczegółów dotyczących modelu Blade V30 Vita, dlatego też nie znamy ani jego chipsetu, ani ceny. Wiemy jednak, że smartfon Blade V30 jest dostępny w czarnym oraz gradientowym kolorze za 256$ (około 995 złotych). Globalna sprzedaż tych modeli nie została jak na ten moment potwierdzona.

Czytaj też: Znamy chipset Realme Explorer Master Edition, a nawet jego wygląd

Blade V30 jest wyposażony w 6,67-calowy wyświetlacz LCD IPS o rozdzielczości FHD+ oraz aparat przeznaczony do zdjęć selfie o rozdzielczości 16 Mpx, który umieszczono w formie „dziurki”. Z kolei Blade V30 Vita chwali się większym ekranem o przekątnej 6,8 cala, ale mniejszą rozdzielczością na poziomie 720 x 1640 pikseli. Ten smartfon otrzymał dosyć sporą ramkę na dolnej części oraz wycięcie w kształcie kropli, gdzie znajduje się aparat 8 Mpx.

Czytaj też: Specyfikacja Xiaomi Mi Pad 5. Certyfikat zdradza możliwości tabletu

Model Blade V30 oferuje na swoich pleckach główny aparat 64 Mpx, ultraszerokokątny 8 Mpx oraz ten do zdjęć makro 5 Mpx i czujnik głębi 2 Mpx. Blade V30 Vita otrzymał mniejszą rozdzielczość głównego aparatu, bo ta wynosi 48 Mpx. Obok niego leżą już te same matryce co w Blade V30.

Za zasilenie Blade V30 odpowiada ośmiordzeniowy układ Unisoc Tiger T618 wspierany przez 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Na temat chipsetu Blade V30 Vita wiemy tylko tyle, że jest on ośmiordzeniowy, a jego najwydajniejsze rdzenie są taktowane zegarem 1,6 GHz. Oba modele chwalą się baterią o pojemności 5000 mAh z obsługą ładowania o mocy 18 W. Po stronie ich oprogramowania możemy liczyć na system Android 11 oraz nakładkę graficzną MiFavor UI.