Reklama
aplikuj.pl

Realme szykuje nowego smartwatcha. Specyfikacja Realme Band 2 ujawniona

Specyfikacja Realme Band 2, rendery Realme Band 2, wyciek Realme Band 2, Realme Band 2, Band 2

Do sieci trafiły właśnie nowe szczegóły na temat nadchodzącej „smart opaski” Realme. Dziś mamy dla Was nie tylko nieoficjalne rendery, ale też to, jak prezentuje się równie niepotwierdzona specyfikacja Realme Band 2.

Specyfikacja Realme Band 2 ujawniona. Spójrzcie jak prezentuje się na udostępnionych renderach

@OnLeaks, czyli osoba, która już niejednokrotnie zdradziła przedpremierowe informacje na temat nadchodzących urządzeń, udostępniła właśnie na swoim Twitterze rendery Realme Band 2. Został on przedstawiony jak na razie w czarnym kolorze, ale prawdopodobnie pojawią się także inne opcje, o których powinniśmy się wkrótce dowiedzieć.

Czytaj też: Premiera Yamaha YH-L700A. Te słuchawki nauszne za 520 euro imponują funkcjami

Wedle tych nieoficjalnych informacji Realme Band 2 zostanie wyposażony w odpinane paski oraz ekran o przekątnej 1,4 cala. Jego całkowite rozmiary wyniosą z kolei 45,9 × 24,6 × 12,1 mm, a na spodzie tego smartbanda znajdą się czujniki, które są odpowiedzialne za m.in. monitorowanie tętna przez całą dobę. Nie wiemy jak na razie, czy będzie on również w stanie mierzyć nasz poziom tlenu we krwi (SpO2) oraz ciśnienie krwi.

Czytaj też: Znamy chipset Galaxy Watch4. Co napędzi nowe smartwatche Samsunga?

Jak możemy zauważyć, Realme Band 2 nie otrzymał fizycznych przycisków, a to oznacza, że jego użytkownicy będą mogli korzystać z niego jedynie poprzez dotykowy ekran. Ponadto smartband został zauważony na stronie Bluetooth SIG, gdzie dowiedzieliśmy się, że obsłuży łączność Bluetooth 5.1 ze smartfonem.