Reklama
aplikuj.pl

Sterowniki NVIDIA dla Windowsa 11. GeForce 471.41 już do pobrania

Sterowniki NVIDIA dla Windowsa 11, GeForce 471.41 już do pobrania

NVIDIA ogłosiła dostępność najnowszej aktualizacji swoich sterowników graficznych, w ramach których wreszcie wprowadzono do RDR2 wsparcie DLSS. Co być może jednak najważniejsze, to pierwsze sterowniki NVIDIA dla Windowsa 11.

GeForce 471.41 są już dostępne do pobrania. To pierwsze sterowniki NVIDIA dla Windowsa 11

Sterowniki NVIDIA GeForce 471.41 WHQL pobierzecie albo manualnie, albo za pośrednictwem aplikacji NVIDIA Experience. Czy warto? Zdecydowanie, o ile dręczy Was jakikolwiek poprawiony błąd, próbujecie bawić się z wczesnymi wersjami Windowsa 11, czy gracie akurat w Red Dead Redemption 2 albo Chernobylite. Te dwie gry bowiem otrzymały zapowiadane wsparcie DLSS, pozwalające w RDR2 cieszyć się stałymi 60 FPS w 4K już z RTX 3070, a nie RTX 3090, jak to było do tej pory. 

Czytaj też: WhatsApp na Androidzie – kopie zapasowe w chmurze będą szyfrowane

Co być może najważniejsze, to pierwsze oficjalne sterowniki NVIDIA, wspierające Windowsa 11, a więc WDDM 3.0. Zainteresować powinni się też nimi zainteresowaniu zakupem nadchodzących monitorów Samsunga w postaci LS28AG700N i LC27G50A, bo właśnie potwierdzono ich kompatybilność z G-Sync.

Czytaj też: AMD FSR na PlayStation 5! Znamy pierwszą grę, która sięgnie po FidelityFX Super Resolution

Największe naprawione błędy dotyczą zniekształconego problemu z odtwarzaniem dźwięku HDMI na wyświetlaczach 8K podłączonych przez HDMI 2.1 i zakłóceń audio na telewizorach LG C9 OLED podpiętych do HDMI.