Reklama
aplikuj.pl

Samsung sam sobie zrobił wyciek. Galaxy Watch4 i Buds2 w aplikacji

Galaxy Watch4. Buds2 w aplikacji, Galaxy Watch4 w aplikacji, Galaxy Buds2 aplikacja, specyfikacja Galaxy Buds2, opcje kolorstyczne Galaxy Buds2

Dziś mamy dla Was niespodziewany wyciek na temat smartwatcha Galaxy Watch4 i słuchawek Buds2 w aplikacji Galaxy Wearable. Dokładnie tak – tej oficjalnej, w której właśnie Samsung dał nieco ciała.

Galaxy Watch4 i Buds2 w aplikacji

Samsung w swojej aplikacji mobilnej Galaxy Wearable dodał przedpremierowo wsparcie dla Galaxy Watch4 i Buds2, ale tak naprawdę tylko na temat słuchawek dowiedzieliśmy się czegoś więcej. Spokojnie jednak – wydaje się, że o smartwatchach wiemy już prawie wszystko, dzięki przeciekom, które ostatnio zdradziły nam m.in. ich najnowszy układ, jakim będzie Exynos 920.

Czytaj też: WhatsApp na Androidzie – kopie zapasowe w chmurze będą szyfrowane

Wracając do aplikacji i nowych informacji, ta pokazuje nam pięć wariantów kolorystycznych Galaxy Buds2. Zgadzają się one z wcześniejszymi udostępnionymi renderami, ale nowością jest dla nas dodatkowa żółta wersja. Zostaje potwierdzona również obsługa aktywnej redukcji szumów (ANC), ale wydaje się ona dosyć podstawowa, ponieważ brakuje możliwości ustawiania poziomów jej skuteczności. Brakuje funkcji 360 Audio, ale na ten moment aplikacja może po prostu nie pokazywać nam niektórych elementów.

Czytaj też: Data premiery Poco X3 GT ujawniona. Wcześniej doczekamy się F3 GT

Niemniej jednak zdradza nam ona jeszcze, że każda słuchawka Galaxy Buds2 jest wyposażona w akumulator o pojemności 61 mAh, podczas gdy etui towarzyszące bazuje na 472 mAh akumulatorze. Wygląda to podobnie jak w modelu Buds Pro, więc możemy się spodziewać podobnej żywotności baterii, która pozwoli nam na 20 godzin odtwarzania z włączonym ANC, podczas gdy bez niego możemy liczyć na wydłużenie czasu do 28 godzin.