Reklama
aplikuj.pl

Promocje Huawei MatePad. Tak taniego 128 GB wariantu tabletu jeszcze nie było

Promocje Huawei MatePad, Huawei MatePad, promocja Huawei MatePad

W sieci pojawiły się nowe przeceny tabletu Huawei MatePad, ale jedna z nich wyróżnia się na tle pozostałych, oferując wyższą specyfikację w cenie podstawowego wydania.

Jako tablet Huawei MatePad wydaje się spełniać wymogi wielu, łącząc w sobie 7,9-milimetrowe ramki wokół 10,4-calowego ekranu IPS o rozdzielczości 2000×1200 pikseli z wszystkimi popularnymi technologiami, które odpowiadają za ochronę wzroku. W obudowie o grubości 7,5 zamknięto dodatkowo procesor HiSilicon Kirin 820 oraz układ graficzny Mali-G57 MP6 w połączeniu z 4 GB pamięci DDR4.

Czytaj też: Specyfikacja Xiaomi Mi Pad 5. Certyfikat zdradza możliwości tabletu

W ramach promocji zgarniecie tablet Huawei MatePad w wersji WiFi z 128 GB pamięci masowej za 999 zł

Co najważniejsze, trwająca w sklepie X-Kom promocja na Huawei MatePad obejmuje wariant nie z 64, a 128 GB pamięci masowej. Inne obecne promocje sprzedają 64-gigabajtowy model za 999 zł, ale to X-Kom zaszalał najbardziej, oferując w tej cenie 128-GB wersję. Dodatkowo dostawa jest darmowa, co tylko podkreśla atrakcyjnośc oferty.

Czytaj też: Premiera Teclast T40 Plus. Co oferuje tablet za tysiaka?

Miło, zwłaszcza że na tym wszystkim możliwości Huawei MatePad się nie kończą. Ten tablet obejmuje również moduł Bluetooth, Wi-Fi w wersji 6, oferuje przedni i tylny aparat 8 Mpx, a to wszystko zasila 7250 mAh akumulator. Nie można go jednak polecić tym, którzy wiążą swoją pracę z usługami Google, bo tych na pokładzie tego tabletu zwyczajnie nie ma. Jest za to Huawei Mobile Services w połączeniu z Androidem 10 z nakładką EMUI.