Reklama
aplikuj.pl

Promocja realme 8. Zaoszczędzicie na tanim smartfonie z AMOLED

Promocja realme 8, realme 8

Hiszpański sklep Amazon obniżył znacząco cenę jednego z najtańszych smartfonów z ekranem AMOLED z wbudowanym w niego czytnikiem linii papilarnych. Ta promocja realme 8 jest o tyle kusząca, że nawet z kosztami dostawy pozwala zaoszczędzić prawie stówkę.

Obecnie za realme 8 w Polsce zapłacimy około 769 złotych, co samo w sobie nie jest wysoką ceną, jak za model z trzema miesiącami na karku, jeśli idzie o rynek polski. Wtedy smartfon był do zgarnięcia za 899 zł (799 zł w przedsprzedaży), więc obniżki względem tego momentu wielkie nie są. Teraz jednak, dzięki hiszpańskiemu Amazonowi, realme 8 zgarniemy za 139 euro, czyli w przeliczeniu 1:1 prawie 640 złotych, a po dodaniu kosztów przesyłki cena wyniesie około 670/680 złotych.

Hiszpańska promocja realme 8, czyli stówka w kieszeni

Czytaj też: Promocje Huawei MatePad. Tak taniego 128 GB wariantu tabletu jeszcze nie było

W przypadku tej oferty mowa o realme 8 w wersji z 4 GB RAMu i 64 GB pamięci masowej, które wspomaga MediaTek Helio G95. Po stronie wspomnianego wyświetlacza, czyli ewidentnie najważniejszej cechy modelu, mowa o 6,43-calowym panelu AMOLED o rozdzielczości Full HD+, co uzupełnia 5000 mAh akumulator z ładowaniem 30W, 64 Mpx aparat główny, moduł NFC i wsparcie Dual SIM.