Reklama
aplikuj.pl

Wedle plotek ładowanie iQOO 8 wyrwie nas z butów

Ładowanie telefonu

Wielkimi krokami na rynek nadchodzi smartfon iQOO 8 i jak to zwykle bywa, przedpremierowo trafiają do nas plotki i przecieki. Te najnowsze dotyczą tego, z jaką mocą będzie przebiegać ładowanie iQOO 8.

Ładowanie iQOO 8 ujawnione. Premiera smartfona zbliża się wielkimi krokami

Oczekuje się, że smartfon iQOO 8 zostanie oficjalnie zaprezentowany 4 sierpnia i jako pierwszy model na rynku będzie dzierżył układ Qualcomm Snapdragon 888 Plus. Dziś dowiedzieliśmy się czegoś więcej, a mianowicie tego, że ten model może zaoferować szybkie ładowanie FlashCharge o mocy 160 W. Wszystko sprowadza się do poniższego zdjęcia, więc do tej informacji należy podchodzić z przymrużeniem oka.

Czytaj też: Premiera Samsung Galaxy M21 2021 Edition, czyli bateria przede wszystkim

Dowiedzieliśmy się tego z serwisu GSMArena, który zresztą niedawno miał okazję przetestować ładowanie o tej mocy z udziałem smartfona Concept Phone 2021 firmy Infinix, o którym pisaliśmy już jakiś czas temu. W tym teście naładowanie do pełna baterii o pojemności 4000 mAh i obsługującej moc 160 W zajęło zaledwie 10 minut.

Czytaj też: YouTube wprowadzi funkcję Super Thanks, czyli napiwki dla twórców

Na temat iQOO 8 wiemy jeszcze nieco więcej dzięki wyciekowi na Weibo. Tam dowiedzieliśmy się, że smartfon o nazwie kodowej V2141A zaoferuje 16 GB pamięci RAM (z czego 4 GB będzie tym wirtualnym RAMem) oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Nad całością ma z kolei czuwać system Android 11 wraz z nakładką graficzną OriginOS 1.0. Reszta ujawnionych specyfikacji obejmuje jeszcze rozdzielczość ekranu na poziomie 1440p, którego ma cechować „wysoka częstotliwość odświeżania” o nieznanym poziomie.