Reklama
aplikuj.pl

Premiera Buds Pro. Oto nowe słuchawki TWS od OnePlus

Premiera Buds Pro, Buds Pro, OnePlus Buds Pro, specyfikacja Buds Pro, cena Buds Pro

Właśnie odbyła się premiera Buds Pro, czyli nowych słuchawek TWS OnePlusa, które celują w znacznie wyższy segment na rynku względem np. poprzednich Buds Z.

Premiera Buds Pro. Co oferują nowe słuchawki od OnePlusa i w jakiej cenie?

Słuchawki OnePlus Buds Pro będzie można kupić za 149 euro (około 679 złotych) w przedsprzedaży na onepl.us/poland od 18 sierpnia do północy 24 sierpnia. Później, czyli 25 sierpnia rozpocznie się sprzedaż detaliczna na oneplus.com i w sklepie Amazon.

Czytaj też: Chcieliście Air Dots 3 Pro? Oto ich globalna wersja Redmi Buds 3 Pro

Słuchawki OnePlus Buds Pro oferują aktywną redukcję szumów (ANC) z udziałem trzech mikrofonów, która potrafi blokować hałasy z otoczenia o natężeniu do 40 dB. Producent wyposażył je także w OnePlus Audio ID oraz w 11-milimetrowe dynamiczne przetworniki, które w połączeniu z obsługą Dolby Atmos mają zapewnić nam jak najlepsze wrażenia podczas odtwarzania dźwięków.

Czytaj też: Słuchawki Nothing ear 1 zapowiadają się coraz ciekawiej. Etui ładujące zachwyca

Nowe Buds Pro można połączyć z dowolnym urządzeniem za pośrednictwem najnowszego Bluetooth 5.2. Słuchawki chwalą się również opóźnieniem wynoszącym 94 ms (przy włączonym trybie Pro Gaming) oraz ergonomiczną konstrukcją, którą wspomaga lekkość obu pchełek.

Jeśli chodzi o żywotność na jednym ładowaniu, to wbudowany akumulatorek ma pozwolić nam na łącznie 38 godzin odtwarzania wraz z etui ładującym, ale dzięki szybkiemu ładowaniu już 10 minut wystarczy, żeby zapewnić sobie do 10 godzin rozrywki z Buds Pro. Samo ładowanie można realizować bezprzewodowo, albo przewodowo za pomocą ładowarki Warp Charge.