Reklama
aplikuj.pl

Chcieliście Air Dots 3 Pro? Oto ich globalna wersja Redmi Buds 3 Pro

globalna wersja Redmi Buds 3 Pro, Redmi Buds 3 Pro, Buds 3 Pro, specyfikacja Redmi Buds 3 Pro, cena Redmi Buds 3 Pro

Dowiedzieliśmy się właśnie, że na rynek globalny zmierzają Air Dots 3 Pro, ale nie pod tą samą nazwą. Te słuchawki TWS poza Chinami są już dostępne w ramach modelu Redmi Buds 3 Pro.

Redmi Buds 3 Pro jako globalna wersja Air Dots 3 Pro

Redmi Buds 3 Pro można już kupić przez AliExpress w cenie promocyjnej wynoszącej 40$ (około 155 złotych). Natomiast ta regularna została ustalona na 60$ (około 234 złote). Słuchawki są dostępne w czarnym oraz szarym kolorze. Co dokładnie mają jednak do zaoferowania?

Specyfikacja Redmi Buds 3 Pro jest dokładnie taka sama jak Air Dots 3 Pro, dlatego słuchawki te rozbrzmiewają z udziałem 9-milimetrowych przetworników oraz zapewniają aktywną redukcję szumów (ANC) bazującą na systemie trzech mikrofonów, która potrafi blokować hałasy z otoczenia o głośności do 35 dB.

Czytaj też: Data premiery Oppo Watch 2 ujawniona. Znamy też szczegóły smartwatcha

Redmi Buds 3 Pro można połączyć jednocześnie z dwoma urządzeniami za pośrednictwem Bluetooth 5.2. Każda słuchawka jest wyposażona w akumulator o pojemności 35 mAh, podczas gdy etui ładujące ma już 470 mAh ogniwo. Jeśli chodzi o żywotność na jednym ładowaniu, to ma ona pozwolić nam na 28 odtwarzania wraz z etui ładującym, a już samo ładowanie odbywa się przewodowo (przez port USB typu C) lub bezprzewodowo.

Czytaj też: Samsung sam sobie zrobił wyciek. Galaxy Watch4 i Buds2 w aplikacji

Słuchawki Redmi Buds 3 Pro oferują jeszcze wodoodporność klasy IPX4, trzy rozmiary silikonowych końcówek, funkcję „znajdź swoje słuchawki” oraz tryb dual transparency, będący przeciwieństwem ANC.