Reklama
aplikuj.pl

Samsung pozwoli wymienić dwa urządzenia na Galaxy Z Fold 3

Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Fold3 w Geekbench, Galaxy Z Fold3, specyfikacja Galaxy Z Fold3, wygląd Galaxy Z Fold3

Z okazji zbliżającej się premiery nowych składanych smartfonów, Samsung przygotował szereg korzyści dla kupujących. Okazuje się, że jedną z nich jest możliwość wymiany dwóch urządzeń na Galaxy Z Fold 3.

Dwa urządzenia za Galaxy Z Fold 3

Po miesiącach plotek i przecieków Samsung w końcu potwierdził konferencję prasową Unpacked, która odbędzie się 11 sierpnia. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane m.in. dwa składane smartfony Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3. Ich cena nadal jest nieznana i spekuluje się jedynie, na podstawie przecieków, że  Z Flip 3 będzie kosztował około 1000 dolarów, podczas gdy koszt Z Fold 3 wyniesie od 1500 dolarów.

Czytaj też: Premiera Samsung Galaxy M21 2021 Edition, czyli bateria przede wszystkim

Podczas ujawnienia daty Unpacked, Samsung zdradził, że osoby, które wcześniej zarejestrują się w celu zakupu smartfonów, będą mogli skorzystać z kilku ofert specjalnych. Ma być to roczny, bezpłatny dostęp do Samsung Care+, dodatkowy bonus w wysokości 200 dolarów i tajemnicza oferta przedsprzedażowa.

Czytaj też: Wedle plotek ładowanie iQOO 8 wyrwie nas z butów

Oprócz tego, podczas rezerwacji nowego Folda odkryto, że można wymienić na niego dwa posiadane mobilne urządzenia. Mogą to być smartfony, tablety, albo smartwatche. Dzięki temu osoby, które bardzo chcą mieć Galaxy Z Fold 3 będą mogły wymienić posiadany sprzęt na ten wymarzony model.