Reklama

LG ulepszył maseczkę PuriCare systemem VoiceON. Mikrofon i głośnik w akcji

LG ulepszył maseczkę PuriCare VoiceON, PuriCare, PuriCare VoiceOn

Z maseczkami zaprzyjaźniliśmy się już w zeszłym roku i choć statystyki mówią, że pandemia nie jest już takim dużym problemem, jak przed rokiem, to producenci nadal wietrzą na tym interes. Tym razem dowiedzieliśmy się, że firma LG ulepszyła swoją maseczkę PuriCare Wearable Air Purifier.

Oczywiście maseczka PuriCare Wearable Air Purifier nie jest reklamowana w formie czegoś do walki z wirusami i nic dziwnego, bo LG w ramach tego projektu po prostu przeniósł swoją technologię oczyszczania powietrza do urządzenia przenośnego. Pierwszy wariant tej maseczki był w zasadzie „oczyszczaczem powietrza HEPA na twarz”, ale po tym, jak LG ulepszył maseczkę PuriCare, stała się ona znacznie bardziej użyteczna.

Czytaj też: Jaki fotel gamingowy wybrać? Oto MSI MAG CH130 X

Teraz maseczka PuriCare Wearable Air Purifier od LG wzmacnia głos użytkownika, korzystając z wbudowanego VoiceON

W nowym wydaniu PuriCare Wearable Air Purifier, która pojawi się na rynku w sierpniu (początkowo tylko w Tajlandii) zyskało głośnik i mikrofon, czyli połączenie wzmacniające głos użytkownika w formie technologii VoiceON. Ta wykrywa, kiedy użytkownik mówi i wzmacnia głos tylko wtedy.

Czytaj też: Najwydajniejsze Cayenne już z nami. Premiera Porsche Cayenne Turbo GT

Całość czerpie energię z 1000 mA baterii (pojedyncze ładowanie wystarcza ponoć na 8 godzin), która nie obciąża całości aż tak bardzo, bo w rzeczywistości wszystkie zmiany pozwoliły obniżyć wagę z 126 do 94 gramów.