Reklama
aplikuj.pl

Rendery Motorola Edge 20, czyli trzy aparaty i dziura w ekranie

Rendery Motorola Edge 20, Motorola Edge 20, Edge 20, wygląd Motorola Edge 20, wyciek Motorola Edge 20, specyfikacja Motorola Edge 20

Doskonale wiemy, że prace nad rodziną smartfonów Motorola Edge 20 wrą i najpewniej doczekamy się premiery podstawowego modelu, jak i wydania Pro oraz Lite. Dziś dostaliśmy na to kolejne potwierdzenie, jako że do sieci wpadły rendery Motorola Edge 20, a dokładniej mówiąc, jej globalnej wersji.

Spójrzcie na ujawnione rendery Motorola Edge 20

Wedle plotek motorem napędowym globalnej wersji Motorola Edge 20 będzie układ Snapdragon 778G działający zależnie od wersji z 6/8 GB pamięci RAM i 128/256 GB pamięci wewnętrznej. Zasili go również akumulator o pojemności 4000 mAh, ale nie wiemy, jaką obsłuży on moc. Sam smartfon ma zamykać się w obudowie o 8,9 mm grubości, które wzrosną do 11,6 mm przy sekcji aparatów na pleckach.

Czytaj też: Nowe technologie ładowania Oppo. Nie tylko szybko, ale też bezpiecznie

Ekran Edge 20 otrzyma przekątną równą 6,7 cala, a dzięki renderom możemy zauważyć, że jego boczne ramki są dosyć cienkie, czego jednak zdecydowanie nie można powiedzieć o tej dolnej. Wyświetlacz zaoferuje rozdzielczość FullHD +, częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz oraz aparat 32 Mpx umieszczony w formie „dziurki”. Obracając go, zauważymy potrójną konfigurację aparatów, z czego ten główny będzie jednostką opartą na 108-Mpx matrycy. Obok niego znajdzie się także aparat 16-Mpx ultraszerokokątny oraz teleobiektyw 8 Mpx z 3-krotnym zoomem.

Czytaj też: Galaxy S20 FE w superprzecenie w T-Mobile

Na prawej krawędzi Motorola Edge 20 widzimy przyciski do zmiany głośności oraz przycisk on/off pełniący również funkcję skanera linii papilarnych. Z kolei na tej dolnej mieści się port USB typu C, głośnik, mikrofon (drugi znajduje się na górnej części) oraz wejście na kartę SIM. Wychodzi więc na to, że smartfon nie zaoferuje nam wejścia jack 3,5 mm.