Reklama

PlayStation Plus Sierpień 2021 wyciekł na stronie Sony

playstation plus sierpień

Poznaliśmy ofertę PlayStation Plus Sierpień 2021. Jakie produkcje czekają na nas tym razem i skąd o nich wiemy?

Oferta PlayStation Plus – płacimy, bo musimy?

PlayStation Plus co miesiąc dostarcza graczom konsol PlayStation nowe tytuły do ogrania. Choć dziś abonament wypada blado w porównaniu do Xbox Game Pass, to jednak wciąż jest dla wielu atrakcyjną ofertą, którą warto płacić dla tytułów-niespodzianek. Nie oznacza to jednak, że nie ma osób narzekających na tę opłatę, ponieważ od czasu premiery PlayStation 4 jesteśmy zmuszeni opłacać PlayStation Plus jeśli chcemy bawić się w płatnych grach online. Za darmo na konsolach PlayStation pogramy tylko w bezpłatne produkcje, jak Fortnite czy Warzone.

Jeśli jednak będziemy korzystali z regularnie organizowanych przez Sony promocji, to zazwyczaj kupno PlayStation Plus udaje się tak zaplanować, aby zawsze kupować abonament około 25 procent taniej.

PlayStation Plus rozpieszcza posiadaczy PS5

Aktualnie w ofercie abonamentowej PlayStation Plus na lipiec 2021 znajdują się trzy produkcje. Jest to Call of Duty: Black Ops 4, WWE 2K Battlegrounds oraz A Plague Tale: Innocence. Dwie pierwsze gry to tytuły dostępne na PlayStation 4, które będą lepiej działać na PlayStation 5, a ostatnia gra to już produkcja przeznaczona tylko na PlayStation 5.

Czytaj też: Remake Dead Space porównany z oryginałem. Ogromna zmiana na plus

Trzeba przyznać, że oferta gier na PlayStation 5 w PlayStation Plus od początku generacji wygląda o wiele lepiej, niż to, co działo się na PlayStation 4. Gracze otrzymywali od Sony same tytuły niezależne, które choć były dobre, to jednak kontrastowały z ofertą, do której przyzwyczaiło nas PlayStation 3. Potem poprzeczka została podniesiona przez pierwsze Injustice: Gods Among Us czy inFamous: First Light, aby znów zalać nas sterta indyków.

Nowa generacja trzyma się o wiele lepiej, co pokazuje już nawet wspomniany A Plague Tale: Innocence. A czy w przyszłym miesiącu też poziom zostanie utrzymany?

Lipcowy wyciek na sierpień w PlayStation Plus

Zazwyczaj o grach w PlayStation Plus dowiadujemy się trochę później, niż ma to miejsce teraz. Wszystko jednak przez to, że mamy do czynienia ze zbyt szybkim opublikowaniem informacji na temat gier z przyszłego miesiąca. Tym razem nie wyjawił je żaden z lokalnych oddziałów PlayStation, który zbyt szybko wypuścił daną grafikę promocyjną na swoje media społecznościowe. Za wyciek odpowiedzialny zdaje się być główny oddział PlayStation.

Czytaj też: Steam Deck zmusi Ubisoft do powrotu na Steam?

Jak do tego doszło? Okazuje się, że po prostu, nowa oferta pojawiła się na podstronie internetowej serwisu PlayStation.com opisującego gry z PlayStation Plus. Ktoś się pośpieszył i dodał tam wszystkie szczegóły na temat tego, co czeka nas w PlayStation Plus Sierpień 2021. A więc? Jakie produkcja nadchodzą? Będą to:

  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
  • Tennis World Tour 2
  • Hunter’s Arena: Legends

Warto pamiętać, że zwariowana strzelanka od EA, czyli Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville dostępna jest również w abonamencie EA Play, więc jeśli go opłacacie, to już możecie od dawna ogrywać ten tytuł. A skoro o EA mowa, ostatnio firma idzie w bardzo ciekawym kierunku. Więcej przeczytacie o tym we wpisie Dobra robota Electronic Arts podczas EA Play 2021.

Tennis World Tour 2 może nie jest najlepiej ocenioną grą tenisową, ale przyznacie, że klimat Igrzysk Olimpijskich potrafi się udzielić, więc w takim okresie, na pewno sporo osób będzie chciało sprawdzić siebie na wirtualnym korcie tenisowym.

Zapewne mało kto kojarzy jeszcze Hunter’s Arena: Legends. To dlatego, że tytuł będzie miał swoją premierę właśnie za sprawą abonamentu PlayStation Plus. Tytuł łączy gatunki RPG, MOBA i battle royale oferując niezwykły miks, który albo okaże się hitem albo porażką. Twórcy wydają się być przygotowani do premiery, ponieważ na ich stronie znajdziemy nawet gotowe poradniki dla każdej postaci. Czy tytuł spodoba się graczom? Posiadacze PlayStation 5 wkrótce ocenią produkcję.