Reklama

Nowe zdjęcia Oppo Watch 2. Wyciek zdradza kilka funkcji

Nowe zdjęcia Oppo Watch 2, funkcje Oppo Watch 2, wyciek Oppo Watch 2, wygląd Oppo Watch 2, Oppo Watch 2, Watch 2

Do sieci wyciekły właśnie zupełnie nowe zdjęcia Oppo Watch 2, czyli nadchodzącej smartwatcha Oppo, będącego kontynuacją modelu sprzed roku. Chociaż same w sobie zdjęcia, sprawiające wrażenie oficjalnych, mogą wydawać się niespecjalnie ciekawe, to w rzeczywistości zdradzają kilka funkcji, które Watch 2 od Oppo zaoferuje.

Nowe zdjęcia Oppo Watch 2 potwierdzają wcześniejszy wyciek

Niejaki @evleaks, znany na „przeciekowej scenie” udostępnił na Twitterze zdjęcia Oppo Watch 2, którego wygląd pokrywa się z wcześniejszym wyciekiem. Jego premiera odbędzie się już za dwa dni (27 lipca), a my przedpremierowo wiemy o nim już całkiem sporo. Tym razem, dzięki najnowszemu przeciekowi dostaliśmy potwierdzenie, że nowość ta zaoferuje obsługę eSIM, ale nie jest to dla nas żadną niespodzianką. Jego poprzednik, czyli Oppo Watch również otrzymał tę możliwość, ale była ona dostępna jedynie w Chinach. Pytanie, czy Oppo Watch 2 pójdzie w jego ślady?

Czytaj też: Apple AirPods 3 zobaczymy we wrześniu?

Nowe zdjęcia Oppo Watch 2 zdradzają nam też obecność wbudowanego GPS, co znów raczej nie jest dla nas zaskoczeniem. Reszta funkcji smartwatcha została ujawniona na sklepie internetowym JD.com. Tam dowiedzieliśmy się, że jego sercem będzie układ Snapdragon Wear 4100 wspomagany przez chip Apollo 4s. 

Czytaj też: Gorilla Glass DX wreszcie w smartfonach. Znamy pierwszego producenta

Oprócz tego Oppo Watch 2 zaoferuje sterowanie aparatem (poprzez połączenie go ze smartfonem), tryb z myślą o grach oraz system ColorOS i dodatkowy RTOS, aby przedłużyć żywotność baterii. Sklep internetowy zdradził nam jeszcze obsługę eSIM i LTE, 16 GB pamięci wewnętrznej, nową aplikację Oppo Relax, duży wybór tarcz zegara, mierzenie naszego poziomu stresu, liczenie kalorii, czy kroków oraz dwa rozmiary – 42 mm i 46 mm.