Reklama

Premiera Oppo Watch 2. Dwa rozmiary i dwie wersje

Premiera Oppo Watch 2, Oppo Watch 2, Watch 2, specyfikacja Oppo Watch 2

Oto i on – nowy smartwatch Oppo, który chce wpisać się zarówno w gusta, jak i wymagania wielu. Premiera Oppo Watch 2 zapewniła nam odpowiedzi na wszystkie pytania, które narodziły się przez liczne przecieki, więc teraz możemy odpowiedzieć na to, co dokładnie zaoferuje ten model.

Premiera Oppo Watch 2 ujawnia dwie wersje smartwatcha

Oppo Watch 2 jest dostępny w rozmiarze 42 mm i 46 mm w wersji z obsługą eSIM. Jest również dodatkowy wariant z łącznością Bluetooth, ale ten jest sprzedawany tylko w rozmiarze 42 mm. Wygląd tego smartwatcha poznaliśmy już jakiś czas temu, ale teraz możemy wreszcie przyjrzeć mu się jeszcze bliżej. Podobnie jak jego poprzednik, otrzymał on dwa przyciski znajdujące się na bocznej krawędzi oraz zakrzywiony ekran AMOLED.

Czytaj też: Nowości od Xiaomi. Pojeździmy, posłuchamy i jeszcze podjemy

Panel ten oferuje 326 pikseli na cal oraz częstotliwość odświeżania na poziomie 60 Hz. Model 42 mm został wyposażony w ekran o przekątnej 1,75 cala, a jeśli chodzi o funkcje smartwatcha per se, to zapewnia nam on 24-godzinne śledzenie tętna, mierzenie poziomu tlenu we krwi (SpO2), monitorowanie snu oraz stresu. Nie zabrakło także trybów sportowych, których mamy ponad 100 do wyboru oraz odbiornika GPS. Ponadto jest on wodoodporny do ciśnienia rzędu 5 ATM.

Czytaj też: System ostrzegania o trzęsieniu ziemi od Google przetestowany w praktyce

Po stronie wydajności opowiada się SoC Wear 4100 w połączeniu z niestandardowym ko-procesorem Apollo 4s od Ambiq. Ultra Dynamic Dual Engine ma wydłużyć żywotność jego baterii, przez co model 46 mm powinien wytrzymać do 4 dni na jednym ładowaniu przy normalnym użytkowaniu, a z trybem oszczędzania energii do 16 dni. Z kolei szybkie 10-minutowe ładowanie VOOC 2.0 ma pozwolić na cały dzień użytkowania.

Czytaj też: Xiaomi dba o graczy. Oto nowy monitor Mi 2K oraz router Mi AX9000

Wersja Bluetooth (42 mm) została wyceniona na 1300 juanów (około 780 złotych). Więcej przyjdzie nam zapłacić za modele z eSIM w rozmiarze 42 i 46 mm, ponieważ ich cena wynosi kolejno 1500 juanów (około 900 złotych) i 2000 juanów (około 1200 złotych). Oppo Watch 2 pojawi się w Chinach z ColorOS for Watch opartym o Androidzie 8.1.