Reklama

Galaxy Z Fold 2 znowu tanieje i to nawet o 2000 zł

Premiera nowego składanego Samsunga już za pasem, więc jak to zwykle bywa, jego poprzednik, czyli Galaxy Z Fold 2 znalazł się na promocji. I to nie małej.

Galaxy Z Fold 2 taniej o 2000 zł

11 sierpnia swoją premierę będzie miał nowy Fold 3. Tymczasem, jeśli zależy Wam na składanym smartfonie, ale niekoniecznie potrzebujecie tegorocznego modelu, warto zajrzeć do sklepu Media Expert czy Avans. Tam Galaxy Z Fold 2 znowu staniał i teraz trzeba zapłacić za niego jedynie 5899zł. Jest to cena o 2000 zł mniejsza, niż standardowe 7899 zł. Promocja dotyczy modelu w kolorze miedzianym z 12 GB RAM i 256 GB pamięci wbudowanej.

Czytaj też: Huawei Watch GT 2 w świetnej promocji!

Dodatkowo sklepy przewidziały różne gratisy. Avans oferuje nawet 4 miesiące darmowego dostępu do YouTube Premium.

Natomiast Media Expert, oprócz dostępu do YouTube Premium, dodaje także miesięczny dostęp do HBO GO, a także świetną opcję ratalną. Jeśli zdecydujemy się na raty 20 x 0%, to równowartość pierwszej raty dostaniemy z powrotem. Drobnym minusem jest fakt, że pieniądze będą w formie vouchera do wykorzystania w sklepie, jednak z racji, iż będzie to około 300 zł, zawsze można dokupić do smartfona jakieś akcesoria.

Promocja trwa do 31 lipca, czyli do soboty. Pamiętajcie, że jeśli chcecie odebrać voucher przy zakupie ratalnym, to trzeba wybrać dostawę Galaxy Z Fold 2 do domu.