Reklama

Games with Gold sierpień 2021 zaprezentowane. Cztery gry dla zielonej konsoli

games with gold sierpień 2021

Oferta Games with Gold nie jest już tajemnicą. Kto w przyszłym miesiącu wypada lepiej? Sony czy Microsoft?

Starcia abonamentów

Kolejny miesiąc, kolejny pojedynek na to, kto oferuje graczom lepsze gry w ramach abonamentu? Cóż, jeśli brać pod uwagę Xbox Game Pass, to Microsoft wygrywa poprzez nokaut, a Nintendo nawet nie ma co startować do tych zawodów. Są jednak gracze, którzy opłacają PlayStation Plus i Xbox Live Gold dla możliwości grania w sieciowe tytuły. W takim wypadku – która firma przygotowała lepsze gry na przyszły miesiąc?

Czytaj też: Infografika Mass Effect pokazuje jakimi graczami jesteśmy

Oferta PlayStation Plus wyciekła już jakiś czas temu, a oficjalnie została potwierdzona dzisiaj. Microsoft za to ujawnił swoje gry dzisiaj. Jak prezentuje się zestawienie?

Games with Gold sierpień 2021

Grami, które trafią do Games with Gold są cztery produkcje. Dwa tytuły pochodzą z Xbox One, a dwa z Xbox 360. Tytułami abonamentowymi są:

  • Darksiders III
  • Yooka-Laylee
  • Lost Planet 3
  • Garou: Mark of the Wolves

Wszystkie powyższe tytuły włączycie na konsolach Xbox Series S oraz Xbox Series X. Jeśli posiadacie konsolę Xbox One X lub Xbox Series X to Darksiders 3 włączy się na tych sprzętach w dynamicznej rozdzielczości 4K. Oczywiście, wyższa liczba pikseli na ekranie będzie częściej utrzymywana na Xbox Series X.

PlayStation Plus siepireń 2021 potwierdzone

Oferta PlayStation Plus dostępna była w sieci już od zeszłej soboty. Gry za szybko pojawiły się na podstronie Sony i gracze wychwycili informację. W przecieku mówiono o:

  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
  • Tennis World Tour 2
  • Hunter’s Arena: Legends

Czytaj też: GTA 6 w Vice City – wskazówka od dewelopera?

Jak się okazuje – opublikowane w sobotę produkcje nie zostały zmienione i dziś PlayStation potwierdziło ofertę.

https://twitter.com/PlayStationPL/status/1420406459003719686?s=20

Co wolicie?

Trzeba przyznać, że w przyszłym miesiącu żadna z ofert nie dominuje nad drugą. Tytuły są po prostu „OK”. Osobiście bardziej odpowiada mi propozycja Sony. Przez Igrzyska Olimpijskie z chęcią zagram w tenisa, a nadchodzące Hunter’s Arena: Legends jest na tyle intrygującą produkcją, że muszę ją sprawdzić!