Reklama
aplikuj.pl

Poznaliśmy moc ładowania Realme Book, ale to nie wszystko

moc ładowania Realme Book, Realme Book certyfikat 3C, Realme Book, specyfikacja Realme Book

Wcześniej doczekaliśmy się już zwiastuna laptopa od Realme i choć plotki na jego temat wskazały nam już kilka szczegółów, to dopiero teraz poznaliśmy m.in. dokładną moc ładowania Realme Book.

Moc ładowania Realme Book ujawniona dzięki certyfikacji 3C

Realme Book przeszedł właśnie certyfikację 3C, dzięki której dowiedzieliśmy się, że bateria obsłuży ładowanie o mocy 65 W (przez ładowarkę o numerze modelu VCA7JECH). Poprzednie przecieki ujawniły też, że ten laptop przypominający z wyglądu Apple MacBook Air, otrzyma jedno złącze USB typu A i dwa typu USB typu C oraz wejście jack 3,5 mm. Jego smukłość i kompaktowość podkreśla waga i rozmiary, a mowa tutaj o 1,5 kg i bryle 307 mm x 229 mm x 16 mm.

Czytaj też: Steam Decka możecie rezerwować, ale kupicie go sobie dopiero za rok

O wydajność zadbają procesory Intela, wśród których do wyboru znajdzie się układ H35, H45, Core i3 lub Core i5. Po po stronie oprogramowania możemy liczyć na system Windows 10. Wiemy także, że kupując go, będziemy patrzeć na jego 14-calowy wyświetlacz LED (proporcje 3:2) o rozdzielczości FullHD z powłoką antyodblaskową. Dzięki renderom widzimy dokładnie, że Realme Book zostanie wyposażony w klawiaturę typu Chiclet oraz wbudowany w przycisk zasilania skaner linii papilarnych.

Czytaj też: Premiera Odyssey Neo G9. Na takim monitorze gry, to nowe przeżycie

Nieoficjalne informacje zdradziły, że laptop zostanie zaprezentowany w Indiach pod koniec sierpnia, a jego cena za wariant podstawowy wyniesie 40000 rupii (około 2080 złotych).