Reklama
aplikuj.pl

Kochacie smartwatche? Xiaomi Mi Band X pewnie powali Was na kolana

Kochacie smartwatche, Xiaomi Mi Band X, Mi Band X

Chyba każdy doskonale zdaje sobie sprawę, jak świetne rynek przyjął smartwatche i smartbandy Xiaomi, które zachwycają stosunkiem ceny do możliwości. Jednak teraz producent szykuje coś specjalnego. Ponoć. Tym czymś ma być wyjątkowy Xiaomi Mi Band X.

Xiaomi ponoć szykuje dla nas flagowego smartwatcha Mi Band X o ekranie owijającym się wokół nadgarstka

Tak przynajmniej wskazuje slajd oficjalnej prezentacji z firmowego spotkania, który wyciekł do sieci. Ten wspomina o specjalnym smartwatchu o nazwie Mi Band X, mający stać się z pewnością flagowcem w rodzinie Xiaomi. Ma bowiem nieoficjalnie otrzymać specjalny wyświetlacz 360 stopni, obejmujący cały nadgarstek cyfrowym ekranem. 

Czytaj też: Promocja na Galaxy Watch3. Skorzystaj z oferty Samsunga i zyskaj 550 zł

Mowa o formie elastycznego wyświetlacza, który po prostu będzie „owijał” nadgarstek użytkownika, bazując nie na klamrze, czy zaczepach, a magnesach, aby zapewnić pełne pokrycie 360 stopni. Przez to Mi Band X ma być smukły i lekki, a przy tym wszystkim z pewnością będzie drogi… o ile w ogóle powstanie i trafi na rynek. 

Czytaj też: AGON pokazał swoje zakrzywione monitory o przekątnej 49 cali

Mi Band X na ten moment należy traktować jako plotkę, ale same w sobie wyświetlacze elastyczne w smartwatchach nie są nowe. Widzieliśmy je m.in. w modelach Nubia Alpha, czy Nubia Watch, które kosztują ponad tysiąc. Jednak te smarwatache nie mają w pełni 360-stopniowego pokrycia opaski ekranem, więc ta wyjątkowość Mi Band X z pewnością odbije się na cenie produktu, windując go kilkukrotnie nawet względem obecnie najdroższego smartwatcha Xiaomi.