Reklama
aplikuj.pl

Wyciekły dwie wersje tabletu Nokia T20. Znamy też ceny

wersje tabletu Nokia T20, Nokia T20, tablet Nokia T20, T20, wyciek Nokia T20

Rynek tabletów w ostatnich kilkunastu miesiącach wydaje się nieco odżywać w dobie pandemii, kusząc większym ekranem w dłoni, którego smartfony mogą tylko pozazdrościć. Co ciekawe, nawet HMD Global, władający obecnie Nokią, najwyraźniej chce na ten rynek powrócić, co ujawniają ujawnione właśnie dwie wersje tabletu Nokia T20.

Dwie wersje tabletu Nokia T20 ujawnione przez brytyjskiego sprzedawcę

HMD Global planuje ponownie wkroczyć na rynek tabletów, a wszystko to wiemy dzięki brytyjskiemu sprzedawcy MoreComputers, który ujawnił właśnie nadchodzący model Nokia T20. W sklepie poznaliśmy przedpremierowo jego cenę oraz dwie wersje, które trafią na rynek – Wi-Fi oraz 4G i będą dostępne w kolorze niebieskim, ale niewykluczone, że pojawią się również inne opcje.

Czytaj też: Promocja na Galaxy Watch3. Skorzystaj z oferty Samsunga i zyskaj 550 zł

Nokia N1

Tablet T20 zaoferuje w obu wersjach 10,36-calowy wyświetlacz oraz 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Nie znamy jego chipsetu, ale nie spodziewajcie się czegoś o specjalnie wysokiej wydajności. Sklep internetowy nie zdradził nam niestety więcej szczegółów dotyczących jego specyfikacji, ale liczymy, jak to zwykle bywa, na więcej przedpremierowych smaczków.

Czytaj też: Steam Decka możecie rezerwować, ale kupicie go sobie dopiero za rok

Cena T20 za wersję Wi-Fi wyniesie 185,38 funtów (około 1000 złotych), a za wariant z łącznością 4G – 202,01 funtów (około 1090 złotych). HMD zaplanowało wydarzenie na 11 listopada, więc możliwe, że właśnie wtedy zostanie zaprezentowany tablet T20 wraz z ujawnionym niedawno smartfonem Nokia G50 5G.