Reklama
aplikuj.pl

Google Voice wyjaśni, dlaczego przegapiliśmy połączenie

Niestety, Google Voice nadal jest niewspierane w Polsce, a szkoda, bo właśnie do aplikacji trafiły bardzo interesujące i przydatne funkcje.

Przegapiłeś połączenie? Google Voice wyjaśni Ci dlaczego

Powodów nieodebrania przychodzącego połączenia może być naprawdę dużo. Jednak pomijając standardowe wymówki bywa i tak, że wina stoi po stronie smartfona. Ale jak się o tym przekonać? Google ma rozwiązanie. Do aplikacji Google Voice trafiły bowiem dwie funkcje: „Powód nieodebranego połączenia” oraz „Powód odrzucenia połączenia i ponowne wybieranie numeru”.

Czytaj też: Promocja na Galaxy Watch3. Skorzystaj z oferty Samsunga i zyskaj 550 zł

Pierwsza funkcja poda nam wyjaśnienie przegapienia połączenia, a także da wskazówki, jak uniknąć tego w przyszłości. Druga natomiast wyjaśni nam, dlaczego połączenie zostało odrzucone. W tym przypadku również dostaniemy wskazówki, jak bez przeszkód ponownie nawiązać połączenie z danym numerem.

Źródło: SlashGear

Czytaj też: Steam Decka możecie rezerwować, ale kupicie go sobie dopiero za rok

Obie nowości mają być dostępne dla każdego subskrybenta usługi Google Voice w ramach Workspace. Będą też dostępne dla klientów korzystających z G Suite Basic i Business. Niestety nadal nie wiemy, kiedy i czy w ogóle dostaniemy w końcu dostęp do aplikacji w Polsce.