Reklama
aplikuj.pl

Nowe smartwatche Huaweia oficjalnie. Oto Watch GT 2 Pro ECG i Band 6 Pro

Huawei zaszalał z premierami, ujawniając nie tylko nową rodzinę flagowców P50, ale też nowe smartwatche. Mowa o ulepszeniach względem podstawowych modeli, bo w grę wchodzi zarówno model Watch GT 2 Pro ECG, jak i Band 6 Pro. 

Huawei Band 6 doczekał się wersji Pro

Kluczową różnicą między Band 6 a nowym Band 6 Pro Huaweia jest obecność funkcji mierzenia temperatury ciała, która uzupełnia tradycyjny zestaw funkcji smartwatcha, czyli monitorowanie tętna, tlenu we krwi, snu i stresu.

Czytaj też: Huawei Watch GT 2 w świetnej promocji!

Mający trafić do sprzedaży już 20 sierpnia Band 6 Pro za około 260 zł nadal sprowadza się do podłużnego ekranu AMOLED o przekątnej 1,47 cala, który u osób aktywnych fizycznie spisze się idealnie, dzięki designowym korzeniom w opaskach sportowych i 96 trybami treningu. Jedno ładowanie tego modelu ponoć wystarcza na 20 dni umiarkowanego użytkowania. 

Band 6 Pro zapewnia wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,47 cala i takie samo monitorowanie tętna, tlenu we krwi, snu i stresu jak Watch GT 2 Pro EKG. Otrzymasz również wspomniany wcześniej monitor temperatury ciała, a także 96 trybów treningu. Żywotność baterii jest oceniana na maksymalnie dwa tygodnie umiarkowanego użytkowania.

Co oferuje Watch GT 2 Pro ECG?

Bardziej klasyczny i elegancki Watch GT 2 Pro ECG, to już zupełnie inna liga inteligentnego gadżetu na rękę. Dostępny tylko w kolorze czarnym trafi na rynek 12 sierpnia w cenie 1850 złotych, ciesząc oko tym samym 1,39-calowym ekranem AMOLED, jak w podstawowej wersji.

Czytaj też: Premiera Huawei P50. Jest też wariant Pro

Tradycyjny zestaw funkcji uzupełnia dodatek odczytów elektrokardiogramu, a ulepszenia dotknęły też system Huawei Lite OS oraz zestaw treningowy, wynoszący ponad 100 trybów.