Reklama

Premiera Realme 8s nie jest już potrzebna. Mamy zdjęcia i specyfikację

Realme 8s, specyfikacja Realme 8s, rendery Realme 8s, wyciek Realme 8s

Do sieci wyciekły właśnie oficjalne zdjęcia oraz najważniejsze szczegóły specyfikacji kolejnego smartfonu od Realme, będący skromnym ulepszeniem względem znanej doskonale „ósemki” 5G. Oto wszystko, co już wiemy o Realme 8s.

Realme 8s z obsługą sieci 5G

Realme 8s będzie obsługiwać sieć komórkową piątej generacji dzięki wyposażeniu go w układ MediaTek Dimensity 810 połączony z 6/8 GB pamięci RAM i 128/256 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon zaoferuje tę samą pojemność baterii co Realme 8 5G, czyli 5000 mAh. Ta obsłuży ona jednak szybsze ładowanie o mocy 33 W. Po stronie oprogramowania będziemy mogli liczyć na system Android 11, działający wraz z nakładką graficzną Realme UI 2.0.

Czytaj też: Huawei zaoferuje posiadaczom starszych urządzeń aktualizację pamięci wbudowanej

Reszta specyfikacji uwzględnia jeszcze jego 6,5-calowy wyświetlacz (nie wiemy, czy to panel LCD, czy OLED) odświeżany 90 razy na sekundę, na którym znajdzie się aparat o rozdzielczości 16 Mpx. Jeśli chodzi o jego potrójną konfigurację aparatów na tyle, to dowiedzieliśmy się jedynie, że główna jednostka będzie oparta na 64 Mpx matrycy. Realme 8s zaoferuje także wejście jack 3,5 mm, port USB typu C, fioletową wersję kolorystyczną oraz skaner linii papilarnych na bocznej krawędzi, który może oznaczać wyposażenie smartfona w ekran LCD.

Czytaj też: Nieoficjalne taktowanie rdzenia Cortex-X2 w Snapdragon 898

Wygląda więc na to, że Realme 8s zostanie ulepszony względem Realme 8 5G pod kątem szybkości ładowania baterii, głównego aparatu na pleckach oraz pamięci masowej. Czas pokaże, czy ta nadchodząca nowość zaszczyci nas jeszcze jakimiś poprawkami.